Yumurta Aşk Büyüsü

Yumurta Ask Buyusu 300x300 - Yumurta Aşk Büyüsü
Yumurta Aşk Büyüsü

Yumurta büyüsü ritüelinin icrası ile beraber giden bir insanı geri getirme durumu en fazla tercih edilmekte olan aşk büyüsü ritüellerinin arasında kendisine bir yer bulmuştur. Zira yumurta kullanımı ile bir aşk büyüsü ritüelinin uygulanması durumunda harcanacak olan maliyet çok düşük bir maliyettir. Yumurta aşk büyüsü ritüelinin uygulanması adına bir medyum hocasına gidilmesi çok önemli bir durumdur. Bu durumun nedeni ise bu yumurta büyüsü icra edilirken doğa üstü varlıklar ile iletişime geçmenin gerekli olmasından ileri gelmektedir.

Bununla beraber aynı zamanda yumurta büyüsü ritüelinin uygulanabilmesi adına öncelikle bir medyum hocası ile görüşülmeli ardından da yumurta büyüsü ritüelini gerçekleştirmek adına ihtiyaç duyulacak olan malzemeler medyum hocasına sağlanmalıdır. Böyle bir durum gerçekleştirildiğinde ise bu büyünün icrası adına tüm hazırlıklar da tamamlanmış olacaktır. Bununla beraber yumurta büyüsü ritüeli sayesinde gerçek anlamda aşk hayatınızda çok iyi etkiler gözlemlemeniz de mümkün bir durum haline gelecektir.

Yumurta Büyüsü Ritüeli Malzemeleri

indir 1 1 - Yumurta Aşk Büyüsü
Yumurta Aşk Büyüsü

Yumurta aşk büyüsü ritüelinin düzgün bir biçimde uygulanabilmesi adına bulunması ve kurgulanması gerekli olan malzemeler çok rahat bir biçimde bulunabilecek ve temin edilebilecek olan malzemelerdir. Bununla beraber herhangi bir marketten bir adet yumurta alarak işe başlayın. Ardından da bunun yanında bir adet sarı renkli kağıdı bulmalısınız. Tüm bunları aldığınız esnada aynı zamanda bir adet mum alırsanız bu da çok fazla şekilde işinize yarayacaktır.

Bu malzemelerin eksiksiz bir biçimde satın alınmasının ardından medyum hocasına teslim edilmesinden sonra söz konusu olan medyum hocası büyü icrasını isteyen kimseye özel olarak tılsımlar hazırlayacaktır. Bu hazırlanan tılsımların ve icra edilecek olan yumurta aşk büyüsü ritüelinin sayesinde yetmiş iki saat içerisinde ayrılmış olduğunuz insanı tekrardan kendinize aşık edebilir ve bununla beraber size geri dönmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca tüm bunların yanı sıra evliliğiniz dahilinde yaşanmakta olan problem ve sorunlardan bu büyü ritüelinin uygulanması sayesinde kurtulma fırsatına da sahip olacaksınız.

Okumalısın :  Aşk Büyüsü Gerçek Mi

Ayrıca eşinizi kendinize ve evinize de harika bir şekilde bağlama fırsatına bu büyü ritüeli sayesine erişmeniz de mümkün olan bir durumdur. Uzun lafın kısası yumurta aşk büyüsü ritüelinin uygulanması ile birlikte harika bir şekilde aşk hayatı yaşayacağınızı söylemem de mümkün olan bir durumdur. Bununla beraber bu büyü ritüeli sayesinde hayatınızda çok fazla olumlu yönde değişikliklerin olacağını da bilmenizi isterim.

Yumurta Aşk Büyüsü Ritüelinin Uygulanması

Yumurta aşk büyüsü ritüelinin uygulanacağı esnada burada uygulanması gereken adımların tamamının eksiksiz bir şekilde uygulanıp bütün ritüellerin de yerine getirilmesi gerekmektedir. Yumurta aşk büyüsü ritüelinin uygulanmasından hemen önce size geri dönmesini büyük bir heyecan içerisinde beklediğiniz eşiniz ya da sevgilinize yönelik olarak onun hakkında iyi niyetlerde ve iyi dileklerde bulunmanız gerekecektir. Bununla beraber daha sonrasında bu büyüyü karanlık olan ve aynı zamanda sessiz olan bir odada uygulamanız da önemli bir detay olacaktır.

Yere oturmanızın ardından yumurtanın kırılması için öncelikle onu zemine vurmanız gerekecektir. Bununla beraber yumurtanın kırılmasının ardından bu yumurtanın içinin beyaz bir kağıda boşaltılması gerekir. Bu adımların eksiksiz ve doğru bir biçimde yerine getirilmesinin ardından aşk büyüsü ritüeli tamamlanır. Ancak bu işlem dahilindeki bütün adımların sağ elin kullanımı ile gerçekleştirilmesi gerecektir. Bununla beraber bu işlemleri sağ elinizi kullanarak yaparken sol eliniz de kalp hizanızda ya da kalbinizin üstünde durmalı ve iyi niyet ile bu büyü ritüelini yapmalısınız.

Beyaz Mumla Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments