Yakarak Yapılan Ayırma Duası

Yakarak Yapilan Ayirma Duasi 300x300 - Yakarak Yapılan Ayırma Duası
Yakarak Yapılan Ayırma Duası

Büyüler ve dualar günümüzde hem tüm dünyada hem de bizim ülkemizde çok sık tercih edilen psişik işlemlerdir. Bu işlemler sayesinde insanlar çeşitli isteklerine büyü ya da dua yöntemleri ve uygulamaları aracılığı ile ulaşmaya çabalarlar. Büyüler ve dualar kısacası kişiler için isteklerine ve amaçlarına ulaşmak konusunda bir yol, bir araç halindedir.

Büyüler dualara göre çok tehlikeli olan pisik işlemlerdir çünkü doğaüstü olan güçler ve varlıklar ile yani cinler ile iletişime geçilip onlar kullanılarak büyüler yapılır. Bu yüzden insanlar çoğu zaman büyü yaptırmak istemez. Büyü yerine duaları tercih ederler. Dualar hiçbir şekilde tehlikeli olmayan, kişiye zarar vermeyen, tamamen İslami kurallara uygun olan işlemlerdir. Biz bu yazımızda dua türlerinden birini ele alıp size anlatacağız.

Yazı içerisinde yakarak yapılan ayırma duası ile ilgili çeşitli ve önemli bilgileri göreceksiniz. Ayırma duaları çoğu zaman suyla, ateşle ya da okuma ile yapılır. Bu dua da adından da anlaşılacağı üzere yakarak, ateş kullanılarak yapılan güçlü bir dua türüdür. Bu duanın ne anlama geldiğini, nasıl harılanıp uygulandığını, etkilerinin nasıl etkileri olduğunu ve kimlerin bu güçlü duayı uygulayabileceğini yazı içinde açık şekilde göreceksiniz.

Ateşe Okunan Dua

Yakarak yapılan ayırma duası uygulanır iken ateş kullanılır. Ateş çok güçlü çağrışımlara sahiptir ve kullanılması da duanın etkisini kat kat artırır. Çok önemli bir unsur halindedir. Ateş kullanılarak yapılan bu duada da dua ateşe okunur. Bu sebep ile bu duaya ateşe okunan dua da denilmektedir. Uygun olan dua tüm ayrıntıları ile beraber, eksiksiz ve yanlış olmadan doğrudan ateşe okunur.

Okumalısın :  Ayırma Duası Belirtileri Nelerdir

Okunma esnasında kişinin tüm dikkatini bu işleme vermesi gerekir. Bu sayede herhangi bir kusur ve eksik olmadan dua doğru biçimde uygulanır. Eğer siz de ayırma duası uygulamak istiyor iseniz ve en güçlü etkilere sahip olan ayırma duası türünü yapmak istiyor iseniz ateş ile uygulanan bu duayı yapabilirsiniz.

Yakarak Yapılan Ayırma Duası

Yakarak yapılan ayırma duası yapmak günümüzde sık tercih edilen bir dua yöntemidir. Bu yöntem aslında hem büyülerde hem dualarda çok ama çok eski zamanlardan beri görülür. Günümüze kadar bu ateş yöntemi aktarılmıştır. Hocalar ve medyumların pek çoğu eğer ayırma duası uygulayacak ve hazırlayacak ise bu yöntemi kullanmayı tercih eder.

Siz de eğer ayırma duası yaptırmaya karar vermiş iseniz ya da kendi başınıza yapmak ve nasıl yapılacağından emin olmak istiyor iseniz en kısa zamanda güvenilir bir hoca ya da din insanı ile görüşüp gereken bilgileri bu insanlardan alabilirsiniz. Yakarak yapılan ayırma duası sizi bu konudaki tüm isteklerinize ve amaçlarınıza doğrudan ulaştıracaktır.

Keskin Ayırma Duası

Bu dua aynı zamanda keskin ayırma duası olarak da bilinir. Çünkü duanın etkileri gerçekten de keskin haldedir. Keskin denilir iken kastedilen şey şudur: Etkiler keskindir yani etkiler en belirgin ve en baskın şekli ile doğrudan ortaya çıkar. Kişinin hayatını istenilen yönde doğrudan değişime uğratır.

Keskin etkilere sahip olmasının başlıca sebebi de bu duanın yakarak yapılıyor olmasıdır. Ateş çok güçlü bir unsur halindedir ve dua uygulamasında kullanılması duanın etkilerinin çok baskın olmasını, güçlü olmasını sağlar. Kısacası yakarak yapılmakta olunan bu dua türü yani keksin olan ayırma duası türü bilinen en güçlü etkilere sahip olan dua türlerinden biri halindedir.

Okumalısın :  Uzaktan Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Ömürlük Ayırma Duaları

İnsanlar dua yaptıracağı ya da yapacağı zaman hem etkilerinin çok güçlü olmasını isterler hem de bu etkilerin olabildiği kadar uzun sürmesini isterler. Bu çok doğal ve normal bir istek halindedir. Etkileri hem güçlü hem de uzun olan bir ayırma duası uygulamak istiyor iseniz bu dua türü size yardımcı olur. Yakarak yapılmakta olunan bu ayırma duası türü kişiler üzerindeki güçlü etkisini çok ama çok uzun yıllar boyu sürdürür.

Hatta bu dua türü ömürlük ayırma duaları içerisinde yer alır. Duanın bir ömür sürmesi için gereken tek şey duayı yapan kişinin çok yüksek biri mana ve inanca sahip olması ve duayı doğru, eksiksiz bir şekilde uygulamasıdır. Eğer inancınızdan kuşku duyuyor iseniz de bir hocadan sizin için bu duayı yapmasını isteyebilirsiniz.

Ayrıca En Etkili Soğutma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments