Vefk Kaç Günde Etki Eder?

Vefk Kac Gunde Etki Eder - Vefk Kaç Günde Etki Eder?
Vefk Kaç Günde Etki Eder?

Vefk Kaç Günde Etki Eder? sorusu hazırlattıkları ya da yaptırmak istedikleri vefklerin ne kadar sürede etki edeceğini öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılır. İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı medyum hocalara vefk hazırlatabilirler. Bu sorusunun kesinlikle net bir yanıtı bulunmaz.

Hazırlanan vefkin çeşidi, neden hazırlandığı ve hazırlanan kişi gibi pek çok faktöre bağlı olarak vefkin etki etme süresi değişiklik gösterir. Aynı zamanda vefklerin tutma oranı %95 olsa bile bazı durumlarda etkisinin olmaması da mümkündür.

Hazırlanan vefklerin tutması adına en az 7 günün geçmesi gerekir. Eğer hazırlanan vefkler bu alanda uzman olan kişiler tarafından doğru bir şekilde hazırlanır ise 7 günün sonunda etkilerini göstermeye başlayacaktır. Yine vefklerin çeşitlerine göre etki etme sürelerinde de değişiklikler meydana gelir. Bazı vefkler 9, 11, 15, 21, 27 ve 29 günün ardından etkilerini göstermeye başlayabilir.

İnsanlar Neden Vefk Yazdırır?

Neden vefk yazdırılır sorusu da vefkler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin sıklıkla merak ettikleri sorulardan bir tanesidir. İnsanlar pek çok farklı sebepten dolayı vefk yazdırabilirler. En çok vefk yazdırma nedenleri ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Psikolojik anlamda sıkıntılı süreç yaşamaları
 2. Ciddi anlamda stres altında ve bunalım içerisinde olmaları
 3. Kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünmeleri
 4. İşlerinin sürekli ters gitmesi ve şanssız olmaları
 5. Ruhani varlıkların musallat olduğunu düşünmeleri
 6. Kendilerine büyü yapıldığını düşünmeleri…

İnsanlar genel anlamda bu durumların düzelmesi adına medyum hocalara vefk yazdırmayı tercih ederler. Hazırlanan vefkleri sürekli olarak üzerlerinde taşıdıkları zaman yaşadıkları sorunların sona ermesini sağlayabilirler.

Okumalısın :  Bağlama Büyüsü Duası

Vefk Yapan Medyum Hocaların Özellikleri Nelerdir?

İnsanlar vefk yazdırarak var olan sorunlarını gidermek istedikleri zaman vefk yapan medyum hocalar konusunda da son derecede dikkatli olmaları gerekir. Çünkü hazırlanan vefklerin kesinlikle belirli bir bilgi birikimi ile hazırlanması gerekir.

Özellikle de hazırlanan vefklerin eksiksiz ve doğru olması son derecede önemlidir. Bunun için de insanların vefk hazırlatacakları medyum hocalarda belirli özellikleri aramaları gerekir. Bu özellikler ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Sahip oldukları bilgi ve birikimleri iyi amaçlar için kullanmaları
 2. EBCED, rabıta ve yıldızname konularında gerekli bilgiye sahip olmaları
 3. Psişik, telekinezi ve metafizik özelliklere sahip olmaları
 4. Psikoloji, atronomi, hüddam, havas ve Kur’an ilimleri konusunda yeteri kadar bilgili olmaları

Eğer vefk hazırlatılan medyumlar bu özelliklere sahip olmazlar ise hazırlanan vefklerden bir fayda görmeyi beklememek gerekir. Çünkü bu vefklerin etki etmeleri adına eksiksiz ve doğru bir biçimde hazırlanmaları bir hayli önemlidir.

Vefk Yaptırmanın Günahı Var mıdır?

Vefk Yaptirmanin Gunahi Var midir - Vefk Kaç Günde Etki Eder?
Vefk Kaç Günde Etki Eder?

Vefk yaptırmak günah mıdır sorusu da sıkıntılarını gidermek adına vefk hazırlatmak isteyen kişilerin merak ettikleri konulardan bir tanesidir. Bu noktada hazırlanacak olan vefklerin günah olup olmadığı içine yazılacak olan dualara göre değişiklik gösterir.

Normalde muska adı da verilen vefkler içerisinde yalnızca ismin EBCED değerine uygun olarak Kur’an içerisinde yer alan dua ve ayetler yazılır. Eğer böyle bir vefk hazırlanır ise günahı bulunmaz. Ancak farklı yöntemler ile hazırlanan vefkler konusunda net bir açıklama yapmak doğru değildir.

Vefk Çeşitleri Nelerdir?

Vefk çeşitleri de bu vefkler ile birlikte sorunlarını gidermek isteyen kişiler tarafından araştırılır. İnsanlar çeşitli amaçlar nedeni ile farklı vefkler hazırlatırlar. Genel anlamda en çok hazırlatılan vefkler ise şu şekilde sıralanır;

 1. Evlilik
 2. Nazardan korunma
 3. Yıldızın yükseltilmesi
 4. Kötü enerji ve varlıkların def edilmesi
 5. Bolluk ve bereketin artırılması
 6. Şifa bulma
 7. Muhabbetin artırılması…
Okumalısın :  Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisi Size Uygun

Vefk 7 Gün İçinde Etki Eder mi?

Vefkin etki süresi konusunda en çok merak edilen detaylardan birisi de hazırlanan vefklerin 7 günden önce etki edip edemeyeceğidir. Hazırlanan dualar ile birlikte hangi vefklerin ne zaman kabul olacağı ve etki edeceği de yalnızca Allah’ın bilebileceği bir iştir.

Eğer Allah isterse hazırlanan vefklerin etkisi 7 günden önce de meydana gelebilir. Ancak genel anlamda bakıldığı zaman hazırlanan vefklerin etkisi 7 günün ardından kendisini göstermeye başlar. Yine hazırlanan vefklere göre bu sürenin uzaması da mümkündür.

Canbar Aşk Büyüsü ile Hayatınız Değişir mi? yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments