Uzaktan Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Sogutma Buyusu Yorumlari 1 300x300 - Uzaktan Ayırma Duası Nasıl Yapılır
Uzaktan Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Günümüzde insanlar sık sık çeşitli psişik yöntemleri kullanarak isteklerine ulaşmak için çaba gösteriler. Bu yöntemlerin başında büyü ve dua yöntemleri gelir. Büyüler psişik işlemler arasında en zorlu ve tehlikeli olan işlemlerdir. Çünkü büyü yapılır iken cinler ile iletişime geçilmesi ve onların kullanılması şarttır. Aksi bir durumda büyü asla tutmaz.

İnsanlar büyülerden genel olarak çekindikleri için başka bir yönteme başvururlar. Bu yöntem de hiçbir şekilde tehlike arz etmeyen bir yöntem olan dua işlemleridir. Dua uygulamaları kişilere tıpkı büyülerde olduğu gibi isteklerini gerçek hale getirme hususunda yardımcı olur. Dualar günümüzde çok sık tercih edilir ve her bir imanlı insan dua yöntemi ile amaçlarına kavuşabilir. Biz bu yazıda ayırma ile ilgili olan dua türünü ele aldık. Özellikle de uzaktan ayırma duası nasıl yapılır ve etkileri nasıl etkilerdir gibi soruları cevapladık. Yazıyı okuyarak uzaktan ayırma duası ile ilgili olan en önemli bilgileri edinebilirsiniz.

Uzaktaki Sevdiğimi Ayırma Duası

Uzaktaki sevdiğimi ayırma duası iki farklı amaç ile yapılabilir. Bir amaç şudur: Kişi eğer uzakta olan sevgilisinden ayrılmak istiyor ama bir türlü cesaret edemiyor ise ya da sevgilisi o kişiden ayrılmayı bir türlü kabul etmiyor ise kişi bu duayı yapabilir. Bu sayede istemediği ilişkisini bir an önce sona erdirir. Bir diğer amaç da şudur: Eğer kişi sevgilisi ile mesafeli bir ilişki yürütüyor ise ve sevgilisi kişiyi aldatıyor ise, bu aldatma işine hiçbir şekilde son vermiyor ise bu dua yapılır.

Okumalısın :  Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim

Bu dua sayesinde uzaktaki sevgili aldatma işine son verip sadece sevgilinse bağlı hale gelir. Kısacası bu dua türü iki farklı sebep ve amaç ile yapılabilir. Uzaktan ayırma duası nasıl yapılır sorusunun yanıtından önce size bu bilgileri vermemiz yeterli olacaktır. Şimdi duanın nasıl yapılıyor olduğu konusuna geçiş yapalım.

Uzaktan Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Uzaktan ayırma duası nasıl yapılır konusunda sizlere verebileceğimi bilgiler epey sınırlı haldedir. Çünkü bu işlemlerin nasıl yapılıyor olduğunu adım adım bilen kişiler sadece din insanları ve hoca olan kişilerdir. Onlar İslami ilimlerin eğitimlerini almış olan, bu alanda deneyimli ve çok ilgili olan önemli kişilerdir. Biz sadece uzaktan ayırma duası nasıl yapılır konusunda size yüzeysel bilgileri verebiliriz.

Ayırma duası yapılır iken ilk önce kişiden farklı nesneler istenebilir. Bunlar genel olarak ayrılması istenilen kişinin fotoğrafları ya da kişisel eşyalarıdır. Bunlar kullanılarak üzerlerine çeşitli ritüeller ile beraber dua okunur. Okunacak olan dua özel bir duadır ve ayırma işleminin kesin şekilde tutması için duanın eksiksiz şekilde okunması şarttır. Dua doğru şekilde uygulandıktan sonra sadece en geç bir hafta sonunda etkiler görülmeye başlanır. Duanın yapım aşaması genel olarak bu şekildedir.

Birini Kendime Aşık Edip Ayırma

Birini kendime aşık edip ayırma konusunda da genel olarak iki farklı amaç görülür. Birinci amaç şudur: Kişi kendisine çok acı çektiren birisinden intikam almak için bu duayı yapabilir. Yani kişi o kişiyi kendisine bu duayla aşık eder ve yine bu duayla kendisinden ayırır.

Böylece kişi derin bir hüzün duyar ve çok pişman hale gelir. Bir diğer amaç ise şudur: Kişi aşık olduğu kişinin başka biriyle bir ilişkisi var ise bu duayı yapar. Bu dua sayesinde aşık olunan kişi duayı yapan kişiye aşık olur ve mevcut ilişkisine hemen bir son verir. Sadece duayı yapan kişiye bağlı hale gelir ve gözü ondan başka kimseyi görmez hale gelir.

Okumalısın :  Ayırma Duası Yapılışı

Ayırma Duası Uzaktan Olur Mu

Ayırma duası uzaktan olur mu konusunda pek çok soru oluyoruz. Bu soruyu şöyle yanıtlayalım: Ayırma duaları pek ala uzaktan da yapılabilir. Kişilerin birbirine yakın olması, mesafe olmaması şart değildir. Uzaktan kolay şekilde dua yapılır. Aynı zamanda kişi eğer bu duayı bir hocaya yaptıracak ise de hocanın yanında olması şart değildir.

Hoca bu duayı kişi için kendi başına yapabilir. Zaten uzaktan ayırma duasının en belirgin özelliği ve diğer dua türlerinden olan farkı da budur. Bu konuda içiniz gayet rahat olabilir. Duayı başarılı bir şekilde uzaktan da yapmanız mümkün haldedir.

Ayrıca En Keskin Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
retowomen
retowomen
2 yıl önce

gerçek medyum arıyorum

Solmaz
Solmaz
1 yıl önce
Reply to  retowomen

Sadiye hoca gercek ve işinde iyi bir hoca zaten ben kendisinden aşırı memnun kaldım zaten araştırırsanız herkes cok memnun şikayetcisi hiç yokk

Taylan
Taylan
1 yıl önce

Ağrıya atanan sevgilim orda kendisine manita yapmış geçici öğrendim bunu hocaya ulaştım şimdi sadece hayatında ben varim çok seviyorum onu

Yaseminn
Yaseminn
1 yıl önce

Merhaba . Ben nişanlımin eski kız arkadaşıyla hala görüştüğünü düşünüyorum . Buna kanitim oldu olacak . Onların arasini açmak istiyorum . Biz nişanlıyiz sonuçta eski eskide kalir . Güzel günler olacak hayatımız da ve o kızın nisanlima büyü gibi bisey yaptırdığı da beni düşündürüyor .
5 aydan az kaldı düğünümüze böyle şeyler yapması beni çok üzüyor . Onu çok seviyorum hocam nasıl bir şekilde ilerlenir bilmiyorum yardım istiyorum teşekkür ederim