Uzaktaki Birinin Sevgisini Kazanmak İçin Dua

Furkan Suresi 77. ayette yüce Allah: “Duanız olmasa ne ehemmiyetiniz var.” buyuruyor. Mü’min Suresi 60. ayette: “Bana dua edin, duanıza cevap vereyim.” buyuruyor. Dünya, tam anlamıyla dua üzerine kuruludur ve yüce Allah kullarından, her daim dua etmelerini istiyor. Bir insanın sevgisini kazanmak, Allah’ın sevgisini kazanmak, günahların affedilmesi ve birçok şey için dua edilebilir.

İnsanlar, uzaktaki birinin sevgisini kazanmak için dua edebilirler. Bu dualar sayesinde uzaktaki insanların sevgisini kazanabilirler. Ayrıca o insanların merhamet etmelerini de dualar ile sağlayabilirler.

Uzaktaki Birinin Sevgisini Kazanmak İçin Dua

Uzaktaki Birinin Sevgisini Kazanmak Icin Dua 300x300 - Uzaktaki Birinin Sevgisini Kazanmak İçin Dua
Uzaktaki Birinin Sevgisini Kazanmak İçin Dua

Uzakta bulunan bir insanın sevgisini kazanmak için edilmesi gereken bazı dualar vardır. Bu dualar edilirken belli başlı adımlar uygulanır. Duanın Perşembe gecesi yapılması, kısa sürede etkisini göstermesini sağlar.

Duanın uygulanışı şu şekildedir;

 • Normal abdest veya gusül abdesti alınmalı.
 • Yatsı namazı kılınmalı.
 • Namazdan sonra Allah’a o kişinin sevgisini kazanmak için dua edilmeli.
 • Gece yarısı ise ‘Sübhâneke lâ ilâhe illâ ente yâ rabbe külli seyin vevârisehü verâzikahü verâhimeh.’ duası okunmalı.

Bu duanın gece yarısı tam 150 defa okunması gerekiyor. Dua, uzaktaki bir insanın sevgisini kazanmayı sağlıyor.

Birinin Sevgisini Kazanmak İçin Esmaül Hüsna

Uzaktaki veya yakınlardaki bir insanın sevgisini kazanmak içinde Esmaül Hüsna zikirleri yapılabilir. Uzmanlar ve alimler tarafından sevgi kazanmak için önerilen esmalar mevcuttur. Bu esmaları düzgün bir şekilde okumak, uzaktaki kişinin sevgisini kazanmayı sağlayacaktır.

Okumalısın :  Sevgi Duası Yapan Hocalar

Esmanın okunuşu şu şekildedir;

 • Cuma gecesi abdest alınmalı.
 • İki rekat tövbe namazı kılınmalı.
 • ‘Ya Vedud’ esması zikredilmeli.

Bu esma, son derece etkilidir. Herhangi bir zikir sayısı bulunmamakla beraber, gün içerisinde de sık sık zikredilebilir. Hem Allah’ın hem de uzaktaki bir insanın sevgisini kazanmak için oldukça etkilidir.

Birinin Sevgisini Kazanmak İçin Hangi Ayet

Kuran hiç şüphesiz her derdin ilacıdır. İçerisindeki ayetler sayesinde insanlar şifa bulurlar. Kuran içindeki bazı ayetler, uzaktaki birinin sevgisini kazanma konusunda oldukça etkilidir.

Birinin sevgisini kazanmak için okunması gereken ayetler;

 • Duhan suresi 10-11. ayetler.
 • Ayetel Kursi
 • İnşirah Suresi
 • Felak ve Nas Sureleri

Her gece, her birisini en az yedi defa okuyan kişiler, uzaktaki bir kişinin sevgisini kazanabilirler. Ayrıca bu ayetleri okuduktan sonra ‘Ya Vedud’ zikri yapan kişiler, kısa sürede istedikleri kişinin sevgisini kazanabilirler.

Birinin Kalbinin Isınması İçin Dua

Kalplerin ısınması her zaman büyük bir öneme sahiptir. Bir insanın sevgisini kazanmak ilk olarak kalplerin ısınmasından geçer.

“Ya eyyuhellezine âmenû lâ tekûnû kellezîne âzev mûsâ febberra ehullahu mimmâ kâlû ve kâne indallahi vecîhâ,” ayetini her gün okuyan kişiler, birinin kalplerinin ısınmasını sağlarlar.

Uzaktaki Birisi İçin Sevgi Duası

Uzakta bulunan bir insanın sevgisini kazanmak için “Efizli minel envari feyzete müşrikin aleyye ve ehyi meyte kalbi bi taytağat.” ayeti okunmalıdır. Bu ayet vasıtasıyla en uzaktaki insanların dahi sevgisi kazanılabilir.

Uzaktaki Birinin Kalbine Girmek İçin Dua

Uzaktaki birinin kalbinde yer edinmek isteyen kişiler, düzenli olarak tövbe etmelidirler. Kalplerin tam anlamıyla temizledikten sonra düzenli olarak o kişiyi düşünerek dua etmelidirler. Dualarda o kişinin adına yer verilmeli, onunla ne yapılmak isteniliyorsa ondan bahsedilmelidir.

Uzaktaki Birisini Aşık Etme Duası

Uzaktaki birisini aşık etmeye yönelik dua çalışmaları mevcuttur. Uzman medyumlardan da bu konuda yardımlar en iyi şekilde alınabilir. Uzaktaki kişinin adına ve resmine yönelik olarak aşık etme duası medyumlar tarafından uygulanır.

Okumalısın :  Evde Sevgi Duası Nasıl Yapılır

Bu dualar sayesinde uzaktaki kişiler kısa sürede aşık edilebilir. Ayrıca bu kişilerin ayrılmaları da yine bu dua sayesinde engellenir. Uzaktaki birisinin aşkını kazanmak isteyen kişiler, uzman medyumlardan dua desteği alabilirler.

Ya Vedud Aşk İçin Kaç Kere Okunmalıdır?

Ya Vedud zikri, aşk ve muhabbet için en çok tercih edilen zikirlerden birisidir. Ya Vedud zikrinin sürekli olarak okunması, büyük bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü sürekli olarak yapılan zikirler, her daim etkisini göstermiştir. Çok fazla yapılıp hemen bırakılan zikirler ise etkisini göstermezler.

Ya Vedud zikrinin yedi gün boyunca sürekli olarak yapılmasında fayda vardır. Büyük alimler, Ya Vedud zikrinin her gece uyumadan öncede yapılması gerektiğini tavsiye ediyor. Bu zikrin gece yapılması hızlı bir şekilde etkisini göstermesini sağlar.

Uzaktaki Erkeği Aşık Etme Duası

Uzaktaki bir erkeği aşık etmek için dua yöntemlerine başvurulması gerekiyor. Uzman medyumlar aranılarak, bu konuda çeşitli bilgilerin alınmasında fayda vardır.

Medyumlar, yılların birikimiyle beraber, uzaktaki bir erkeği aşık etmek için çalışmalar yaparlar. Ayrıca medyumlardan, uzaktaki erkeği aşık etme duası da alınabilir.

Birini Kendine Aşık Etme yazımızı da okuyabilirsiniz.

2.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments