Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Tuzla Yapilan Ask Buyusu Nasil Yapilir 300x300 - Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır
Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Tuz büyüsü ritüeli ve bu tuz büyüsü ritüelinin çeşitleri çok ama çok uzun senelerden bu yana dünyamızın pek çok noktasında icra edilmekte olan ve aslında dünyamıza da Kafkas bölgesi üzerinden yayılmakta olan etkili bir büyü ritüeli çeşidi olarak bilinmektedir. Söz konusu olan bu büyü ritüelleri bir insanı kendinize aşık etme amacı ile, bağlama amacı ile ve ayırma amacı gibi pek çok amaç ile birlikte icra edilebilmektedir.

Tuz büyüleri uygulandığı zaman çok hızlı bir biçimde etkisini gösterecektir ve aynı zamanda diğer aşk büyüsü ritüellerine nazaran belli bir etki gününün varlığından da söz etmemiz mümkün olan bir durumdur. Tuz büyüsü ritüelini bu isimle bilinmesinin yanı sıra aynı zamanda nizer büyüsü ritüeli ya da erusek büyüsü ritüeli tarzında çok farklı isimler ile de bilinmektedir. Bu söz konusu büyü ritüeli asla ama asla kara büyü ritüeli olarak bilinmekte olan kötü amaçlı büyü ritüellerinin arasında yer almamaktadır. Diğer büyü ritüellerine nazaran bu büyü ritüelini çok daha zararsız olarak nitelendirmemiz de mümkündür.

Tuz Büyüsü Nedir ve Ne İşe Yarar

indir 1 - Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır
Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Tuz büyüsü ritüelinin ne anlama geldiği hakkında pek çok medyum hocasının farklı farklı görüşleri olabilir. Tuz büyüsü bir aşk duygusunu oluşturarak iki insanı birbirine aşık edebilmek adına, çiftlerin aralarında yer almakta olan sevgi bağını çok iyi bir biçimde güçlendirmek adına ve bağlılığı sağlamak için çeşitli ve iyi biçimlerde icra edilmekte olan aşk büyüsü ritüeli aynı zamanda iki insanı birbirinden ayırmak adına ve ara bozmak adına da çok rahat bir biçimde icra edilebilmektedir.

Okumalısın :  Ücretsiz Aşk Büyüsü

Tuz büyüleri bu tür büyü ritüelleri içerisinde kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda medyum hocaları tarafından büyü ritüelinin uygulamalarını bozmak adına da kullanılmaktadır. Bununla beraber tuz kullanımı sayesinde bir büyü ritüelini gerçekleştirmek bütün medyumların bildiği ve gerekli durumlarda uyguladığı büyü ritüelinin çeşitleri arasında kendisine bir yer bulmuş durumdadır. Medyumların yanı sıra aynı zamanda bir takım tariflerin bulunduğunu da bilmenizi isterim.

Söz konusu olan bu tariflerin kullanımı sayesinde ev ortamında bir tuz büyüsü icra edilmesi için çaba gösterilmektedir. Tabi ki de bu büyü ritüelleri medyum hocalarının icra etmiş oldukları büyü ritüellerinin tarzında kesin bir sonuç vermeyecektir. Bu noktada çok iyi bir sonuç elde edebilmek adına medyum hocalarının kişiye özel bir biçimde yazmış oldukları tuz büyüsü ritüelleri tariflerinin temin edilmesi de gerekmektedir.

Tuz büyüsü ritüelleri ilk başta da söylediğim gibi ak büyü ritüellerinin arasında yer almakta ve kara büyü ritüellerinin tam tersi olacak biçimde iyi niyet ve iyi amaçlar güdülerek icra edilen ve bunun yanı sıra tehlike açısından da çok az tehlike barındıran ve altında da büyük çekinceler yatmayan büyü ritüellerinin arasında yer almaktadır.

Bu noktada dini bir boyut içerisinden bakıldığı takdirde pek tabi ki bir büyü ritüeli olmasından ötürü günah olarak sayılabilir. Ama kara büyü ritüelleri kadar tehlikeli değildir ve kötü etkileri de bulundurmamaktadır.

Tuz büyüleri vefk bebeği olarak da bilinmekte olan oyuncak bebek üzerine yapılan bir çeşidinin bulunmasının yanı sıra aynı zamanda kavurmak sureti ile icra edilen tuz büyüleri ve iri taneli tuzlar kullanımı ile icra edilmekte olan tuz büyüleri olarak kendi içerisinde ayrışmalar da göstermektedir. Bununla beraber bu büyü ritüelinin kullanımı ile mutluluğu rahat bir biçimde yakalayabilirsiniz.

Okumalısın :  Aşk Büyüsü Yaptıran

Soğutma Büyüsü Yapan Hoca yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments