Tütsüyle Yapılan Aşk Büyüsü

Tütsüyle yapılan aşk büyüsü ritüeli sayesinde boşanmak üzere olduğunuz eşinizi ya da ayrıldığınız bir sevgilinizi kendinize çok kısa bir süre içerisinde geri döndürme şansına sahip olduğunuzu bilenizi isterim. Bununla beraber aynı zamanda icra edilen bu büyü ritüelinin bir sonucu olarak sizi terk edip gitmiş olan sevgiliniz size tekrardan geri döner ve evinizi terk etmiş olan eşiniz de pişman olarak kendi ailesine ve çocuklarının yanına geri döner. Bununla birlikte geri dönen eşler ya da sevgililer bir önceki hallerinden çok daha bağlı ve çok daha sadık olur. Böylece eşinizin ya da sevgilinizin bir uzun ömrü boyunca yanınızda olmasını da sağlama şansına sahipsiniz.

Bununla beraber yetmiş iki saat içerisinde etki etmekte olan bu tütsü büyüleri gerçek anlamda çok kuvvetli etkilere sahne olabilecek olan aşk büyüsü ritüeli çeşidi olarak da bilinmektedir. Tütsü ile gerçekleştirilecek olan aşk büyüsü ritüelinin uygulanması konusunda doğru bir şekilde adımlar islenir ve ritüeller aslına uygun bir şekilde gerçekleştirilirse büyü gerçek anlamda çok iyi etkiler gösterecektir. Diğer türlü eksik ya da yanlış olan uygulamalarla bu büyüden bir sonuç elde etmeniz mümkün olmayan bir durumdur.

Tütsüyü Yastığın Altına Koyarak Aşk Büyüsü Yapma

indir 1 - Tütsüyle Yapılan Aşk Büyüsü
Tütsüyle Yapılan Aşk Büyüsü

Yastığınızın altına tütsüyü koyarak icra edebileceğiniz aşk büyüsü ritüelinin bir sonucu olarak çok severek evlendiğiniz eşiniz eğer sizi ve çocuklarınızı bir başınıza bırakıp terk edip gitmiş ise yetmiş iki saat içerisinde eskisinden çok daha aşık ve aynı zamanda eskisinden çok daha bağlı olarak sizlere geri dönecektir. Bununla beraber bu büyünün icrası esnasında kullanmanız gerekli olan birtakım özel tılsımların bulunduğunu da bilmenizi isterim. Ayrıca bu tılsımların iyi ve aslına uygun bir şekilde hazırlanabilmesi adına da işinin ehli olan bir medyum hocasına başvurmanız gerekecektir. Tılsımlarınızın hazırlamasının ardından yastık altına büyü koymanız gerekli olacaktır.

Okumalısın :  Canbar Aşk Büyüsü ile Hayatınız Değişir mi?

Daha sonrasında ise yetmiş iki saatin geçmesinin ardından büyü ritüeli etkisini hızlı bir şekilde gösterecektir. Bununla birlikte sevdiğiniz bir insanın da size geri dönmesini çok iyi bir şekilde uygulanmış olan tütsü aşk büyüsü ritüeli ile sağlamanız da mümkün olan bir durumdur. Böylece ayrıldığınız ya da sizi terk etmiş olan eşiniz ya da sevgilinizi çok rahat bir biçimde kendinize geri döndürme fırsatına da sahip olabileceğinizi bilmenizi isterim. Bununla beraber böylece hayatınız eskisinden çok daha iyi bir hal alacak ve mutluluğunuz sadece aşk hayatınıza ya da aile yaşantınıza değil aynı zamanda günlük yaşamınıza da fazlasıyla yansıyacaktır.

Taşın Altına Koyularak İcra Edilen Büyü Ritüelleri

Tutsuyle Yapilan Ask Buyusu 300x300 - Tütsüyle Yapılan Aşk Büyüsü
Tütsüyle Yapılan Aşk Büyüsü

Tütsüyü taşın altına koyarak icra edilmekte olan aşk büyüsü ritüellerinde okunması çok gerekli ve çok lazım olan birtakım duaların bulunduğunu bilmenizi isterim. Söz konusu olan bu duaların bir hafta ya da üç hafta boyunca sürekli bir biçimde okunması gerekli olacaktır.

Zira yetmiş iki saatte bir büyü etkisinin hemen gösterilmesi konusunda okunacak olan dualar da çok önemli bir yer tutmaktadır. Bununla beraber bu duaların okunması ve tılsımlı sözcüklerin hazırlanmasının ardından bu tütsü büyüsünü ağır olan bir taşın altına koyarak daha sonrasında üç günün geçmesini ve sonrasında ise büyü etkilerinin karşı tarafa neler yaptığını görmeniz gerekecektir.

Büyü etkisine maruz kalmış olan kimse sürekli olarak sizi görmek isteyecek ve sizinle bir arada zaman geçirmeyi amaçlayacaktır. Böyle olduğunda da aşk ilişkisinin ortaya çıkması kaçınılmaz bir son olacaktır.

Uzaktan Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments