Soğutma Duası

Sogutma Duasi 300x300 - Soğutma Duası
Soğutma Duası

Soğutma duası, insanlar arasındaki ilişkiyi etkileyen güçlü dualardan bir tanesidir. Bu dua var olan insan ilişkilerini etki altına alarak uzaklaşmalarını sağlayan bir duadır. Bu sebep ile yapılış amacı, nasıl yapıldığı, kim tarafından yapıldığı, hangi şartlar altında yapıldığı ya da ne zaman yapıldığı büyü önem taşır.

Neticede yapıldığı takdirde insan ilişkilerini etkileme gücüne sahip olan bu dua her zaman, her durumda ya da herkese yapılmaması gerekmektedir. O neden ile siz de soğutma duası yaptırmak istiyor iseniz önce oturup etraflıca düşünmelisiniz. Eğer bir sevdiğiniz, etrafındaki başka kişiler tarafından tehlikede ise ya da sizin onaylamadığınız bir insan ile ilişki yaşıyor ise veya sizin ilişkinize zarar veren bir insan sizin ilişki içinde olduğunuz kişi ile yakın bir ilişki yaşıyor ise soğutma duası sizin sorunlarınızı çözebilecek kadar güçlü bir duadır. Yazımızda sizlere bu dua ile ilgili bilgi vereceğiz, eğer siz de bu dualar hakkında bilgi almak istiyor ve meraklarınıza cevap bulmak istiyor iseniz mutlaka yazımızı sonuna kadar okuyun.

Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Bu noktada sizlere bilgi vermek çok doğru olmayacaktır. Neticede bu konuda bilgi sahibi olan kişiler sizlere gereken bilgileri sizin durumunuza uygun bir şekilde verecektir. Bu sayede de sizler en etkili yoldan duayı okutacak ve sonucunu daha net bir şekilde göreceksiniz.

Bu dua gibi insan ilişkilerini temel alan duaları tek başınıza ve gerekli bilgilere sahip olmadan yapmanız sizi istediğiniz sonuçlardan uzaklaştırabilir. O neden ile siz işinizi sağlama alarak mutlaka bir uzmana danışarak bir durum değerlendirmesi eşliğinde bilgi alarak gereken duayı gereken şekilde okutmanız en doğrusu olacaktır.

Okumalısın :  Kadını Aileden Soğutma Duası

Soğutma Duası Okumak Zor Mudur

Soğutma duaları direk insan ilişkilerini etkilediği için diğer dualardan daha zor olabilmektedir. Fakat tecrübe sahibi ve gerekli bilgilere erişebilmiş kişilerce bu dua yapılır ise bahsettiğimiz zorluğun ortadan kalkacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Sadece önemli olan sizin bu duayı okutma isteyip istemediğinizdir. Siz eğer duayı okutmakta karar kıldıysanız bir uzman eşliğinde gerekenleri yerine getirerek duayı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca tamamladıktan sonra sabır ile bekleyerek duanızın tesir ettiğini gözlemleyebilirsiniz.

Bu sayede istediğiniz iki kişinin ilişkisine son vererek gerek kendi hayatınızda gerek ise sevdiğiniz kişinin hayatında tehlikeleri uzaklaştırmış ve daha rahat bir şekilde hayatınızı sürebilecek hale gelebileceksiniz. Bu noktada önemli olan birlikte çalıştığınız uzmanınıza güvenerek onun verdiği bilgiler ışığında hareket etmektir.

Ayrıca En Etkili Soğutma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
eylül
eylül
1 yıl önce

sevdiğim çocuğu sevdiği kızdan soğutmak için bu yaptıracağım. herkes çok işe yaradığını söylüyor bu hafta sizdeyim hocam

Yağmur
Yağmur
1 yıl önce

Google sogutma duası ararken buldum bu siteyi aslında biraz tedirgindim ama eski kocamın benden soğumasını istiyordum artık sıkılmıştım aramalarından sürekli bahanelerle beni görmeye gelmesinden olcak gibi değildi bende şansımı denemek istedim aradım hocayı ama ilgisi iyiydi cok da iyi dinledi beni o bile yeterliydi gerçekten dertleşmeye bile ihtiyacım varmış verdiği duaları okuyorum daha yeni başladım sonucları yazarım buraya eminim iyi gelicek beklemede kalın

Rukiye
Rukiye
1 yıl önce

Selam arkadaşlar benn Rukiye… Erkek arkadaşımı sigaradan soğutmak için soğutma duası yaptırdım sigaradan tiksindi ve artık kullanmıyor kendide şaşırdı birden nasıl oldu diye tabi haberi yok 🙂

Tayfun
Tayfun
1 yıl önce

Hocayi çok methettiler hemen irtibata geçeceğim

Gülmavi
Gülmavi
1 yıl önce

Selam .. ben kaynanami bizim evden soğutmak için okudum ….. vede tuttuu tabi kadın hergun bizde sabah kalkiyo size geliyorum geliyor

Akşam bizde ay bugunde sizde kalsam cocuklrlar vakit geciririm
Bıktık artık hwrgun hergun ya . Ne sosyal hayatim var ne çocuklarıma bakabiliyorum ne de evimle düzgün ilgilenebiliyorum .
Burayi buldum çok şükür ki kurtuldum gerçekten artık kurtuldum teşekkür ederim hocam