Sıcaklık Büyüsü

Doğa üstü ve farklı alemlerde yaşayan varlıklardan yardım isteme olayına büyü denir. Bunun için farklı alemlerde yaşayan fakat bizlerin görmediği varlıklarla iletişime geçmek gerekiyor. Bu olay da havas ilmi ile açıklanan bir husustur.

Havas ilmine sahip olan kişiler kendi özellikleri ile bu ilmi birleştirerek bu varlıklarla iletişime geçebiliyor. Günümüzde medyum diye adlandırılan bu kişiler farklı amaçlarla farklı büyüler yapabiliyorlar. Yaptıkları büyülerden biri de sıcaklık büyüsüdür.

Sıcaklık Büyüsü Çeşitleri

Sicaklik Buyusu 300x300 - Sıcaklık Büyüsü
Sıcaklık Büyüsü

İlişkilerinde sorun yaşayanlar ya da ayrılık aşamasında olan kişiler, aşklarına karşılık bulamayanlar artık tahammülleri kalmadıklarından sıcaklık büyüsü yapmaya yönelirler. Beklemeye tahammülleri olmadıkları için aşk büyülerini tercih ederler. Sıcaklık büyüsü de kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Sıcaklık büyü çeşitleri şunlardır;

  • Aşk ile yapılan sıcaklık büyüsü
  • Sevgi artırma büyüsü
  • Kırmızı mum ile yapılan sıcaklık büyüsü
  • Eşi kendine aşık etme büyüsü
  • Nohut ile yapılan sıcaklık büyüsü
  • Resim ile sıcaklık büyüsü
  • Muhabbet artırma büyüsü
  • Isındırma büyüsü
  • Eşler arası sıcaklık büyüsü

Havas ilimlerinde bilindiği gibi birçok büyü çeşitleri bulunur. Sıcaklık büyü çeşitleri de oldukça fazladır. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişi size aşık olup bağlanacaktır. Eşlerinin kendilerine daha fazla aşık olmalarını isteyen kişiler sıcaklık büyüsüne başvurur.

Muhabbet Artırma Büyüsü

Muhabbet büyüsü, birbirleriyle anlaşamayan, soğukluk yaşayan çiftlerin tekrardan ilk zamanlara dönmek amacıyla muhabbet büyüsü yapılır. Belli zaman sonra çiftlerin aralarına soğukluk girerek aralarında ki muhabbette gider. Birbirleriyle konuşmaz ve sohbet etmezler. Kişiler arasına başka kadın veya erkek girebilir. Maddi sıkıntılar yaşanabilir. Tüm bunlardan dolayı aralarında soğukluk olabilir. Bu soğukluğu gidermek için muhabbet büyüsü yapılır. Oldukça etkili bir büyüdür. Bu durumdan rahatsız olan kişiler işinde uzman medyum hocanın desteğine başvurarak muhabbet büyüsü yaparlar. Bu büyü sayesinde eşler arasında sevgi, saygı olur ve konuşup aralarını düzeltirler.

Eşler Arası Sıcaklık Büyüsü

Eşinizle belli bir zaman sonra aranızda soğukluk yaşanabilir. Yâda dışarıdaki kişiler eşinizin aklını karıştırarak sizden soğumasına sebep olabilir. Aranızdaki soğukluk hiçbir şekilde düzelmiyor ve sizi yıpratıyorsa sıcaklık büyüsüne başvurula bilinir. Sıcaklık büyüsü sayesinde evine gelmeyen, evini terk eden, çocuklarını umursamayan eş bu sıcaklık büyüsü sayesinde sizin her istediğinizi yapacak ve size aşkla bağlanacaktır. Aranızdaki muhabbet sıcaklık büyüsü sayesinde artacaktır. Evinizde huzurunuz daimi bir şekilde olacaktır. Eşiniz sizi bir ömür boyu bırakmayarak sizin gözünüzün içine bakacaktır.

Isındırma Büyüsü

Arasına soğukluk olanlar, boşanma aşamasında olanlar veya ayrılık yaşayan kişiler ısındırma büyüsü yaparak giden sevgilileri, eşleri kendilerine ısındırma büyüsü yaparak ısındırabilirler. Isındırma büyüsü sayesinde eşiniz veya sevgiliniz size eskisinden daha fazla değer verip aşık olacaktır. Bunun için iyi bir medyum hocadan destek alınması gerekir. Doğa dışı varlıklarla iletişim haline geçip eşinizin size tekrardan ısınmasını sağlayacaktır. Sizden başkasını gözü görmeyerek, sizin her istediğinizi bu ısındırma büyüsü sayesinde yapacaktır. Aşkınız tekrardan alevlenecek ve size bir ömür boyu bağlanacaktır.

Sıcaklık Büyüsünün Yapılış Amaçları

Evlilikler de bazen yıpranma ve soğukluk olur. Ya da eşler aralarındaki sıcaklığın daha fazla olmasını isterler. Dışarıdaki kişiler de çiftlerden birinin kafasını karıştırıp, ilginin dışarıya olmasını sağlarlar. Evde huzursuzluk veya tedirginlik olduğu zaman, eşler arasında düzelmeler olmuyorsa eşler sıcaklık büyüsü yapmayı amaçlarlar. Sıcaklık büyüsünü kişiler evde kendileri yapabilir. Fakat etkili sonuç almak için ehil sahibi medyum hocaların desteğinin alınmasında fayda vardır. Sıcaklık büyüsü de ak büyüler arasındadır. Eşleri birbirine bağlar aşklarını tekrardan alevlendirir.

Sıcaklık Büyüsü Kimlere Yapılır?

Büyülerin büyük bir çoğunluğu herkese yapılabilir. Büyünün yapılmasında tanışma veya sıcaklık olmasına gerek yoktur. Fakat sıcak büyüsünde büyü yapılacak kişi ile önceden bir duygusal bağ kurulması gerekiyor. Sıcaklık büyüsü eski eş veya eski sevgili ile aralarına soğukluk giren eşlere yapılabiliyor.

Sıcaklık Büyüsünün Etkisi

Onlarca farklı büyü çeşidinde olduğu gibi sıcaklık büyüsünde de büyünün yapılış şekli ve okunan tılsımların etkisine göre büyü etkisini gösterecektir. Bazı tılsımların gücü çok fazladır ve tesirini oldukça fazla gösterir. Bu tılsımlar doğru medyumlar tarafından okunması ve yapılması büyünün çok hızlı bir şekilde tutmasını da sağlayacaktır. Sıcaklık büyüsünde büyü yapılışı da önemlidir. Büyü yapılırken hiçbir ayrıntı atlanmamalı ve bütün detaylar uygulanmalıdır. O yüzden deneyimli medyumların seçilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Sıcaklık Büyüsünün Bozuluşu

Kendisine sıcaklık büyüsü yapıldığını düşünen kişiler mutlaka bir medyumdan yardım almalıdır. Bu büyünün belirtileri diğer büyülere göre farklılık gösterdiği için büyü olma olasılığı daha yüksektir.

Sıcaklık büyüsünün bozulması işlemi deneyimli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu medyumlar ne tür bir sıcaklık büyüsü ile karşılaşılacağını iyi bildiği için farklı metotlarla bu büyünün etkisini ortadan kaldıracaktır. Büyünün yapılışında olduğu gibi bozuluşunda da bazı tılsımlar okunuyor.

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments