Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü bilinen en eski büyülerden bir tanesidir. Neden papaz büyüsü deniliyor çıkış noktası yoksa kiliseden mi tarzı sorular da sıklıkla sorulmaktadır. Fakat bu tarz sorular için net bir cevap vermek mümkün olmayacaktır çünkü herkesin bu konuda farklı bir düşüncesi olduğu için bilgi kirliliği olduğunu söylemek mümkündür.

Papaz büyüsünü kara büyü sınıfına koymak mümkün. Çünkü bu büyü tamamen karşı tarafın kötülüğünü düşünülerek yapılan bir büyüdür yani çok yüksek ihtimalle iyi niyetle yapılmayacaktır. Bu sebeple de birçok kişinin bu büyüyü yaptırmadan önce emin olması gereklidir çünkü oldukça güçlü bir büyü olduğu için sonrasında vazgeçip bozdurmak da mümkün olmayacaktır.

Papaz Büyüleri Etkileri

Papaz Buyusu 300x300 - Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü

Papaz büyülerini yaptırmak için bu işte uzman bir medyum ya da hoca bulmak gerekecektir. Bunun için iyi bir araştırma da oldukça önemli olacaktır. Bu büyüyü yaptıran kişiden hizmet alan bir tanıdığınız varsa mutlaka deneyimi hakkında bilgi alın ve tamamen emin olduktan sonra papaz büyüsü yaptırın.

Papaz büyüsünü kadınlar erkekler için yapmaktadır. Bu büyü için gerekli olan şey adet kanı ya da aybaşı kanı olması gerekiyor. Bu kanı erkeğe bir şekilde vermek gerekecektir. Yemeğinin içi olsun başka türlü olsun mutlaka vermek gerekir. İşte bu büyünün etkisine giren erkek bu saatten sonra kadın ne isterse yapacak yani onun kölesi olacaktır.

Papaz Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Bu tür büyülerin kaç günde tutacağı türde konular da kişilerin en çok merak ettiği hususlardan bir tanesidir. Aslında bu tür büyülerde aceleci olmak oldukça yanlış olacaktır. Yani daha hızlı tutacak diye diretmeye gerek yok. Zaten en geç 1 hafta içinde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Büyü etkisini gösterdikten sonra da kişi yavaş yavaş büyüyü yaptıran kişinin neredeyse kölesi haline gelecektir. İş yerinde, otobüste her an bu kişiyi düşünecek ve neredeyse hayatını ona adayacak seviyeye gelecektir. Büyünün tutma süresine gelecek olursak da oldukça kısa süreler içinde tuttuğunu söylemek mümkündür ve oldukça etkili büyülerdir.

Papaz Büyüleri Yapılışı

Papaz büyüleri yapılışı için birçok farklı bilgi internet üzerinde bulunmaktadır. Öncelikle bu tarz tariflere güvenip evde kendiniz yapmaya kalkmayın. Çünkü yazının başında da belirtmiş olduğumuz üzere bu tarz büyüler oldukça etkili büyülerdir. Bu sebeple de büyüyü tek başınıza yapmaya kalkmak size de ciddi sıkıntı verebilir. Bu sebeple de iyi bir medyum ya da hoca bulmak en iyisi olacaktır.

Bunun yanı sıra bağlama için papaz büyüsü yaptıracak olan kişiler büyüyü yapacak olan medyum ya da hocaya tamamen güvenmek gerekir bu oldukça önemlidir. Medyumun sizden istediği bilgiler verilmeli aynı zamanda büyüyü yapmak için talep ettiği adet ya da aybaşı kanı da verilerek büyünün yapılmasına yardımcı olunmalıdır.

Etkili Papaz Büyüleri

Papaz büyüleri oldukça etkili bir büyüdür. Aslında birçok büyünün etkili olduğunu söylemek mümkün. Fakat papaz büyüsü kara büyü sınıfına girdiği için etki gücü oldukça yüksektir. Bu sebeple de büyüyü yaptıracak olan kişi bu durumda tamamen emin olmalıdır ve herhangi bir şekilde de büyüyü yaptırma konusunda tereddüt içinde olmamalıdır.

Büyünün etkisinde olan bir kişi örneğin hiç evine bağlı olmayan bir erkek olsun. İşte bu papaz büyüsünün etkisine girdiği vakit eşinden habersiz bakkala dahi gidemeyecek seviyeye gelir. Eşi ne isterse onu yapar yani kısacası tamamen onun kölesi haline döner ve bu durumdan da herhangi bir şekilde rahatsızlık duymaz.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüleri yapmak için bir hoca ya da medyumun mistik güçlerinin oldukça yüksek seviyede olması gerekecektir. Zaten bu tür güçleri olmayan kişiler büyü yapamaz ki bu büyü papaz büyüsü gibi köklü ve aynı zamanda da kara büyü sınıfına giren bir büyüyse bu iyice imkansız olacaktır.

Papaz büyüsü yapımı sırasında hoca ya da medyum sizden bazı bilgiler isteyebilir. Bu bilgiler eksiksiz bir şekilde verilmelidir herhangi bir yanlışı olmamalıdır. Daha sonrasında da gerekli olan aybaşı ya da adet kanı da verildiği vakit gerekli olan işlemler yapılacaktır bundan sonrası da büyünün uygulanması ve sonrasında da etkisini göstermesidir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments