Kendinden Soğutma Duası

Kendinden Sogutma Duasi 300x300 - Kendinden Soğutma Duası
Kendinden Soğutma Duası

Kendinden soğutma duası, kendinden uzaklaştırma duası, bir insanı uzaklaştırma duası, beni seven bir insanı uzaklaştırma duası, beni seven insanı nasıl kendimden uzaklaştırabilirim, beni seven bir insanı nasıl kendimden soğutabilirim, sevmediğim bir insanı kendimden dua ile uzaklaştırabilir miyim, dua ile kendinden uzaklaştırmak mümkün mü, dua ile bir insanın soğuması sağlanabilir mi?

Çevremdeki bir insanı kendimden soğutmak için dua okutsam etki eder mi, kendimden soğutmak için okunan dua kötü müdür, kendimden soğutmak için okunan dua etkili midir, bir insanı kendimden soğutmak için okutacağım dua zor mu etki eder gibi sorular kafanızı karıştırıyor ise siz de yazımızı okumaya devam edin. Tüm bu kendinden soğutma duası hakkındaki aklınızı bulandıran soruların cevabı yazımızın devamında olacak. Siz de merak ediyor iseniz zaman kaybetmeden yazımızın devamını okuyun.

Kendinden Soğutma Duası Ne Zaman Yapılabilir

Kendinden soğutma duası belirli yer, zaman ve koşul altında yapılması önerilmez. Başka bir deyiş ile siz eğer bu duanın okunması gerektiğini düşünüyor, istiyor ya da ihtiyaç duyuyor iseniz bu dua okunabilirdir.

İstemediğiniz bir kişi size hayran ise, ilgi duyuyor ise ya da size sevgi besliyor ise ve siz de bu kişiden kurtulmak istiyor ya da onun ile ilişki içine girmek istemiyor iseniz bu duayı okutmak istemeniz çok normal bir durumdur. Şayet bazı insanlar sizin kendilerine karşı ilgisiz olduğunuzu anlamazlar ya da anlamak istemezler ve bu neden ile de sizinle daha çok vakit geçirmeye çalışıp sizi boğmaya başlarlar.

Bu durum başlarda çok rahatsız etmese de sonradan çok rahatsız edici bir durum halini alır. O neden ile de bu gibi bir durumda iseniz gerek gönül ilişkisi anlamında gerek ise arkadaş ilişkileri anlamında bu kendinden soğutmak için okunan duaları okutabilirsiniz.

Okumalısın :  Kendimden Nasıl Soğuturum Duası

Kendinden Soğutma Duasını Yapmak Zor Mudur

Her işin belirli bir zorluğu vardır ve bu zorluk insanın o konu hakkındaki bilgi seviyesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Nasıl okunacağı bilindiği takdirde kendinden soğutma duası kolaylıkla yapılabilir. Bu gibi işler sabır, dikkat ve tabi ki de bilgi birikimi istemektedir.

Sabırlı olduğunuz sürece okunan duanın etkisini görecek ve kendinizden uzaklaştırmak, soğutmak istediğiniz insanın zaman ile yavaş yavaş sizden uzaklaştığını fark edeceksiniz. Siz de böyle bir durumun içine düştüyseniz ve bu durumdan kimseye zarar vermeden kurtulmak istiyor iseniz kendinden soğutmak için duaya başvurabilirsiniz.

Sevgi Duası Yapan Hocalar yazımızı da okuyabilirsiniz.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments