Evli Kadını Kendine Aşık Etme Duası

İstediğiniz evli kadını aşık etmeniz için atacağınız bazı adımlar vardır. Bu adımları uygulamadan önce içten inanmanız gerekir. Bu adımları uyguladığınızda istediğiniz evli kadının size geldiğini göreceksiniz. İlk adımları tam olarak doğru bir biçimde yapmanız ve dua öncesi hazırlığınızı iyi uygulamanız eksiksiz tamamlamanız gerekmektedir.

Dua Öncesi Yapılacak Adımlar Nelerdir?

Dua öncesi adımları şu şekilde ilerlemektedir;

  • Dua öncesi gusül abdesti alınır. Beden temizliği çok önemlidir.
  • Manevi bir arınma için şükür namazı ve içten arınma niyetleri gerekir.
  • Bu namazları kılarken de cuma günlerini tercih edebilirsiniz.
  • Namaz vakti olarak cuma günleri sabah namazı sonrası sizin için daha uygun bir vakit olacaktır.
  • Manevi arınma sırasında kendinizi iyi huzurlu hissedene kadar duanıza içten arınmanıza devam edin.

Evli Kadın Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Evli Kadini Kendine Asik Etme Duasi 300x300 - Evli Kadını Kendine Aşık Etme Duası
Evli Kadını Kendine Aşık Etme Duası

Evli kadın duası için öncelikle duayı bir hafta boyunca her gün okumanız gerekir. Her gün bir defa okumanız yeterli olacaktır. Ancak okurken gusül ve namaz abdestiniz olursa dua sizin maneviyatınıza bağlı olduğu için daha iyi olacaktır.

Evli kadını kendinize bağlamak için o kadının fotoğrafını almanız gerekir. Aldığınız fotoğrafı üç gün boyunca 7 kere fetih suresi okuduğunuz suyun içine koyunuz. Suyun içine koyduğunuz fotoğraf eğer kararmışsa o kişiden size kötülük hayırsızlık gelecek demektir. Fotoğraf orijinalliğini koruyorsa o kişi size kötülük yapamayacaktır. Ancak dua ederken içinizden kötülük geçiyorsa dua kötülüklerle size dönecektir. Sadece iyi niyetlerle dua etmeye dikkat ediniz.

Okumalısın :  Aşk Duası Büyüsü

Eşya İle Evli Kadın Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kadının size yakın olmasını istiyorsanız bunu birkaç yöntemle yapabileceğiniz gibi eşya ile de yapabilirsiniz. Değişmeyen tek şey dua öncesi uygulamanız gereken adımlar. Ve inancınız bu noktada oldukça önem arz etmektedir. Eşya seçiminde dikkatli olmanız gerekir. Kolye küpe gibi aksesuarlar olabilir. Kadının rızası olmadan eşyalarına dokunmayın kötü hislere bulaşmadan yapmanız gereken bir iştir bu. Kötü hislerle edilen dualar ters teper.

Aldığınız eşyaya fetih suresini okuyunuz;

Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.

Bu duayı bitirdikten sonra şu duayı okuyunuz;

Bismillâhirrahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemin ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Okumalısın :  En Etkili Aşk Duası Denenmiş

Evli Kadını Aşık Etme Sürecinde Uzak Durmanız Gereken Durumlar

Evli kadını kendinize aşık ederken şu durumlardan uzak durmanız gerekir;

  • İnanmanız önemlidir. İçten gelen dualar her zaman daha etkili olur. Büyücü ile iş birliği yapmayın, büyü niyetiyle zoraki işlerden uzak durun.
  • Evli kadını huzursuz etmeyecek şekilde davranın. Siz kadına aşık etme duası ederken o da size uzaklaştırma duası edebilir. Bu sizin hayırsızlığına yola açar.
  • Temiz vücut temiz beden temiz duygularla ibadet edin.

Sevgi Duası Yapan Hocalar yazımızı da okuyabilirsiniz.

3.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments