Evli Bir Kadını Aşık Etme Büyüsü

Büyüler insanların eski dönemlerden beri işlerini kolaylaştırmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bunun dışında bazı büyüler olacak işlerin süresini kısaltmak için kullanılır. Bazı insanların bu büyüleri olumsuz yönde kullanması her büyünün kötü olduğu anlamına gelmez. Büyü kişilerin kendi tercihlere bağlı yapılır.

Evli bir kadını aşık etme büyüsü evlilik birliği içinde kadını kocasına tekrar bağlamak ve evliliğin kurtulması için yapılırsa bu büyüyü kötü büyüler sınıfına dahil edemeyiz. Bunun dışında bir hırs için evli bir insanı eşinden ayırmak için yapılan büyüler tam tersi sınıfa dahil edilir.

Evli Kadınlara Kim Büyü Yapar?

Evli Bir Kadini Asik Etme Buyusu 300x300 - Evli Bir Kadını Aşık Etme Büyüsü
Evli Bir Kadını Aşık Etme Büyüsü

Büyü evli, bekar, yaşlı, genç demeden yapılan bir işlemdir. Belirli bir ücret karşılığında herkes istediği kişiye büyüyü yaptırabilir. Genelde büyüleri yakın çevremizde olan insanlar yaptırır. Aslında hiç beklemediğiniz insanlar size karşı olumsuz duyguları besler. Bu bazen eşinize duyulan başka bir kadının aşkı, komşunuzun evliliğinizi kıskanması, aile bireylerinin bu evliliği istememesi gibi bu listeyi uzatmak mümkündür.

Evli bir kadını aşık etme büyüsü genelde kocanın ailesi tarafından yapılır. Kaynanalar özellikle gelinlerinin daha sadık olması için büyücülere sıkça giderler. Bunun dışında kötü niyetli insanlar evli bir kadını başka bir erkeğe aşık ederek evlilik birliğini bozmak için de bu büyüyü yaptırabilir. Büyü yapıldığı anlamak için bazı gözlemler gerekir. Bu gözlemler kişinin yakınları tarafından fark edilecek düzeyde belirgin huy ve tavır değişimleridir. Bunun dışında büyüler fiziksel olarak da insanlarda bazı değişimlere sebep olur.

Okumalısın :  En Etkili Aşk Muskası

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyüler psikolojik ve fiziksel olarak iki belirti olarak kendini gösterir. Fiziksel belirtiler büyünün ileri aşamalarında ortaya çıkar. Bu artık büyünün etkisinin tamamen ortaya çıktığı aşamada kendini belli eder. Her büyü aynı belirtileri göstermese de standart bazı büyü belirtileri vardır. Evli bir kadına yapılan aşk büyüsü belirtileri şu şekildedir;

Büyüye maruz kalan kişi uykusuzluk sorunu yaşar

 • Uyku halinde sürekli kabus görür
 • Kocasından tiksinme boyutunda nefret eder
 • Büyü haneye yapılmış ise eve geldiğinde evin içinde bunalım yaşar ama dışarıda bı sorun kalmaz
 • Kocasına bağlı kalması için yapılmış ise normalde olduğundan daha yakın davranır
 • Evinden ayrı kalmak istemez
 • Rüyalarında büyüyü yaptıran kişiyi görür
 • Evin içerisinde sesler ve görüntüler görür

Büyü yeme içme yolu ile yapılmış ise bu büyüleri kendiniz bozamaz hatta büyüyü göremediğiniz için bu belirtilerin normal olduğunu kabul etmek zorunda kalırsınız. Bu tarz durumla karşılaşmamak adına düzenli büyü bakımı yaptırmak en doğru seçenek olacaktır.

Evli Kadına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Evli bir kadına yapılan aşık etme büyüsü bir uzman tarafından bozulması gereken bir büyüdür. Kendi başınıza büyü bozmak son derece risklidir. Büyüde kullanılan materyallerin öncelikle bulunduğu yerden çıkarılmalıdır. Ardından uzman biri büyüyü dualar yolu ile açmalıdır. Büyünün etkisiz hale gelmesi için büyüde kullanılan varlıklar ile yeni bir anlaşma yapılmalıdır. Unutulmaması gereken büyülerde her zaman insan dışı varlıklardan yardım alıyor olmasıdır.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Aşık etme veya bağlama büyüleri olarak bilinen bu tarz işlemlerde kullanılan bazı büyü yöntemleri şöyledir;

 • Evli insanı kocasından ayırmak için domuz büyüsü
 • Kaşık büyüsü ( bu büyü hem ayırmak hem de aşık etmek için kullanılır)
 • Evli insanları ayırmak için ölü toprağı büyüsü
 • Aşık etmek için iplik ve düğüm büyüsü
 • Mum büyüsü
 • Karabiber büyüsü
 • Bebeklere yapılan büyü
Okumalısın :  Kırmızı Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Büyü listesini uzatmak mümkündür. Fakat en bilindik büyüler bu şekildedir. Kısa sürede etki eden bu büyülerin bozulması son derece zordur. Büyüyü yaptırmadan önce büyü yapılacak kişide koruyucu muska olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Fakat büyü bozulduğu zaman siz evli bir insanı büyü yolu ile kendinize aşık ettiyseniz büyüden önce nasılsa o şekilde olacaktır.

Yani büyüden önce eşini çok seven bağlı bir insan ise büyü bozulduktan sonra eşine geri dönecektir. Fakat büyü bozulmazsa bu durum hep bu şekilde devam eder. Büyü yolu ile size aşık olan insan sizden başkasını sevemez, size sonsuz bağlılık duyar ve bu durum ölene kadar devam eder.

Beyaz Mumla Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments