Etkili Soğutma Duası

Birisi ya kötü alışkanlıklardan soğutmak istenir ya da eşinden, dostundan soğutmak istenir. Bu sebeple etkili soğutma duası birçok sebeple yapılabilir diyebiliriz. En Etkili soğutma duası için sadece internet üzerinden araştırma yapmak yeterli olmayacaktır. Bu işe ömrünü vermiş, mistik gücü oldukça yüksek hocalar bulunmaktadır. Bu hocaların edecekleri dualara güvenmek gerekir.

Tabii ki böyle bir hoca bulmak için de iyi bir araştırma gerekli olacaktır. Bu sebeple de ilk hocadan destek almak yerine iyi bir araştırma yaparak net bir şekilde emin olduktan sonra hocayla iletişime geçilmelidir. Bu iletişim sonucunda da kimi neyden soğutmak istiyorsanız bunu net bir şekilde söyleyip duanın tutmasını beklemek gerekir.

Güçlü Soğutma Duası

Etkili Sogutma Duasi 300x300 - Etkili Soğutma Duası
Etkili Soğutma Duası

Güçlü soğutma duası sayesinde bir kişi belki de hayatı boyunca soğumasının mümkün olmadığı bir şeyden anında soğuyabilir. Örneğin bir kadın düşünelim. Bu kadın eşinin sürekli alkol tüketmesinden rahatsız oluyor ve ne kadar çaba gösterirse göstersin eşi alkolü bırakmak yerine daha fazla tüketmeye başlıyor.

Bu alkol sebebiyle de ailesine vakit dahi ayırmıyor. İşte bu tür durumlarda soğutma duası sayesinde kişi alkolden yavaş yavaş soğuyacaktır. Çevresi, arkadaşları alkol tüketmesi için çok ısrar etseler dahi tüketmeyecek ve bu zamana kadar nasıl alkol tükettiğine anlam bile veremeyecektir. Yani soğutma duası tuttuğu takdirde aşırı güçlü bir dua şekli olmaktadır.

Çok Etkili Soğutma Duası

Soğutma duası kişinin durumuna göre de değişkenlik gösterebilir. Birçok kişi belli şeylere karşı aşırı bir bağımlılık duyabilir ve soğuması çok daha zor gözükebilir. Fakat çok en etkili soğutma duası nasıl yapılır uygulanırsa bu tür durumlardan eser kalmayacaktır. Bunun için sadece kişinin yapması gereken şey bulduğu hocaya bilgileri eksiksiz bir şekilde ve net olarak vermek olacaktır.

Okumalısın :  Soğutma Duası Nasıl Okunur

Soğutma duasının etkisinde olan kişi asla bir daha eski günlerine geri dönmez. Örneğin eşini kadınlarla aldatan bir kişiyi düşünelim. Bunun için bu kişiye soğutma duası yapılmışsa bu duanın etkisinde olacak ve bir daha asla bu durum yaşanmayacaktır ayriyeten aklından eski deneyimleri bile silinecektir.

Tesirli Soğutma Duası

Soğutma duasının tesirli soğutma duası olması için hoca oldukça önemlidir. Siz de internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak soğutma duaları bulup edebilirsiniz. Fakat bunun tutma yani tesir etme oranı o kadar yüksek olmayacaktır. Yazının başında da bahsetmiş olduğumuz gibi ömrünü bu tür işlere adamış birçok hoca bulunmaktadır.

Bu hocalar belki de yüzlerce kez bu tür soğutma duaları ederek birilerinin bir şeylerden soğumasına sebep olmuşlardır. Bunun için de ciddi bir mistik güçleri vardır ki bu mistik güçlerle normal bir insanın iletişim kuramayacağı dünya dışı varlıklarla iletişim kurabilirler bu sebeple hocalara güvenmek ve bu tür işleri onların yapmasını istemek gerekir.

En Etkili Soğutma Duası

En etkili soğutma duası tarzı talepler olsa da bu tarz talepler oldukça anlamsızdır. Çünkü soğutma dualarını etkili, etkisiz diye ayırmamak gerekir. Bu tür dualar tamamen etkili dualardır ki zaten bunu duanın etkisinde olan kişinin geçirmiş olduğu 180 derece değişimde görmek de mümkün olacaktır.

Bu sebeple kişilerin yapması gereken tek şey iyi bir hoca bulmaktadır. Hocaya bu durum net bir şekilde anlatılmalı ve bu zamana kadar neler olduğundan bahsedilmelidir. Daha sonrasında da yapılması gereken tek şey duanın etkisini beklemek olacaktır. En geç 1 ay içinde dua tutacak ve duanın etkisinde olan kişi belki de en bağımlısı olduğu şeyden tiksinir hale gelecektir.

Soğutma Duaları Nasıl Yapılır?

Soğutma dualarının yapılması oldukça karışıktır. Bu sebeple internet üzerinde araştırma yaparak 1-2 sure ile bu tür duaları yapmak tabii ki mümkündür. Fakat bu tür duaların ne kadar tutacağı da soru işareti olacaktır.

Okumalısın :  Soğutma Duası

İyi bir hoca bulduğunuz takdirde hoca sadece dua etmekle kalmaz. Aynı zamanda bu duanın tutması için de başka şeyler yapar ve bunun için de mistik güçlerini kullanır. Bu sebeple kısacası çevrenizde olan bir kişinin bir bağımlılığından, bir ilişkisinden soğuması ve böylece mutluluğu bulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey iyi bir hoca bulmak olacaktır zaten sonrası da çorap söküğü gibi gelecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments