Eşimi Soğutma Duası

Esimi Sogutma Duasi 300x300 - Eşimi Soğutma Duası
Eşimi Soğutma Duası

Eşimi soğutma duası, eşimi kendimden soğutma duası, eşimi kendimden nasıl soğutabilirim, eşimi kendimden soğutmak doğru mu, eşimi kendimden soğutmak istiyorum, eşimi kendimden soğutmak mümkün mü, eşimi kendimden soğutmak için neler yapabilirim, eşimi kendimden soğutmak için yardım almalı mıyım?

Eşimi kendimden soğutmak için dua okutabilir miyim, eşimi kendimden soğutmak için okuttuğum bu dua etkili midir, eşimi kendimden soğutmak için okuttuğum dua ne kadar etkilidir, eşimi kendimden soğutma duası etkisini hemen gösterir mi, eşimi kendimden soğutma duası etkisini göstermesi için beklemeli miyiz, eşimi kendimden soğutma duasının sonuçlanması zaman alır mı gibi sorular aklınızı karıştıran bir takım sorulardır.

Bu sorulara yanıt aramanız oldukça doğaldır ve bizler de sizlere yardım edebilmek için bu sorularınızı yanıtlayacağız.

Eşimi Kendimden Soğutma Duasını Ne Zaman Yapmalıyım

Eşimi soğutma duası, aslında ne zaman ihtiyaç duyar iseniz o zaman yapabileceğiniz bir şeydir. Neticede bakacak olur isek bir evlilik yaptınız fakat evliliğiniz istediğiniz gibi gitmedi, beklentilerinizi karşılayamadı ve eşiniz ile sizin aranızda belirli şeyler kopmaya başladı fakat en önemli nokta bu yavaş kopmalar karşılıklı değil de tek taraflı gerçekleşiyor ise o zaman burada sorun başlıyor demektir.

Öncelikle siz, eşinizin üzülmeden sizden ayrılmasını istiyor ve bu sayede de iki insanın da geleceğinin farklı yönlere açılarak daha güzel bir şekilde hayata devam etmesini istiyor iseniz bu duayı araştırmanız oldukça normaldir. Siz bu duanın etkisi sayesinde hem eşinizi üzmeyeceksiniz hem de onu üzmeden ondan ayrılabileceksiniz.

Eşimi Soğutma Duası Ne Gibi Etkilere Sahiptir

Bu duanın pek çok etkisi olabileceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Neticede dünyadaki her insan farklı karakterdedir ve bu neden ile de birbirimiz ile kurduğumuz ilişkiler farklılık göstermektedir.

Okumalısın :  Soğutma Duası Nasıl Okunur

Her insanın karakterinin farklı oluşu ve bunun yanında da bu karakterlerin farklı kombinasyonlar şeklinde bir araya gelmesi sebebi ile kurduğumuz ilişkiler biricik olmuştur. Bu biriciklik nedeni ile de tıpkı aynı olaylara ya da durumlara maruz kalsak bile farklı tepkiler verdiğimiz gibi bu duanın etkileri de kişiden kişiye ya da ilişkiden ilişkiye değişiklik gösterebilmektedir.

Bu etkilerin farklılık göstermesinin yanı sıra tabi ki de eşimi kendimden soğutma duasının etki süresi de farklılık gösterebilmektedir. Bunun sebebi de yine farklı insanlar ve bu farklı insanların kurmuş olduğu eşsiz bağlardan kaynaklanır. O neden ile eğer bu duayı okuttuysanız lütfen sabırlı olun ve bekleyin.

Ayrıca Eşimi Ailesinden Soğutma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

2.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Gülsüm
Gülsüm
1 yıl önce

Selamm ben Gülsüm… Eşimi artık sevmediğimi farkettim… Ve onu üzmeden kendimden uzaklaştırmaya cok calıştım…. Ama olmadı beni cok seviyordu… Cok düşündüm taşındım.. Bi arkadaşım daha önce sadiye hocayla başka bi niyet üzerine görüşmüş.. Cok iyi geldiğini söyledi bende aradım saolsun hoca beni güzel Bi skeilde dinledi ve napmam gerektiğini anlattı.. Brnde bir haftadır uyguluyorum şaka gibi kocam benden uzaklaşmaya başladı… Hatta akşamları eve geç geliyo hala devam ediyorum okumaya yakında inşşş boşanırız cok sevindim onu üzmeden bunu başardım için SADIYE HOCAMÖ SAYESİNDE ALLAH RAZI OLSUN HOCAM SİZDDNNN

Keziban
Keziban
5 ay önce
Reply to  Gülsüm

Gülsüm hanım birazacarmisiniz bu duayi

güzide
güzide
1 yıl önce

eşimi ailesinden soğutmak için bu duayı yaptırmak istiyorum hocam kesin etki eder mi?

Sezen
Sezen
1 yıl önce

Bıktım artık kocamın kardeşinin kıskanclıklarından kocamı kardesinden soğutmayı göze aldım artık ya böyle bişi yapsam günahı olur mu acaba hocam

Cennet
Cennet
1 yıl önce

Kocamla is yerinde Biriyle oynasiyordu ben onun için yaptırdım adam şimdi iş yerini bile degistirdi hocam sagolsun

Kaan yildiz
Kaan yildiz
1 yıl önce

Merhaba . Hocam bizim mahallede bi komsu var . Eşim onunla arkadaşlık kuruyor ..ben bu durumdan çok mu çok rahatsizim .
Kadın surekli bizde geliyo gitmiyo.
Gözünü aciyor bize geliyor gözünü kapatmaya yakın gidiyor .
Ben eşime anlatiyorm rahatsiz olduğumu . Farkında fakat onunda yapabileceği pek bisey yok .
İnsanları kırmak istemiyo .
Bu duayi bunun için yaptirmak istiyorum .