En Etkili Aşk Duası Denenmiş

En Etkili Ask Duasi Denenmis 300x300 - En Etkili Aşk Duası Denenmiş
En Etkili Aşk Duası Denenmiş

Belirtmek gerekir ki bir insanın karşısındaki kişinin kendisine âşık olmasını istemesi gayet insani bir istemdir. Bu nedenle insanlar bugüne kadar en etkili aşk duası denenmiş ve işe de yaramışsa hemen birini aşık etmek için bu yola başvurmuşlardır.

Neredeyse herkes bu istem içerisinde olabilmektedir. Kısacası herkes sevdiğinin kendisine âşık olmasını illaki istemiştir ama bu istemde bulunurken izlediğimiz yol oldukça önemlidir. Böyle bir amaca ulaşmak için izlenen yol ulaşılacak vesileyi de etkilemektedir.

Ayrıca bu anlamda başvurulabilecek en kısa ve en yararlı yolun birinin bize aşık olması için dua okumak olduğunu söylemek mümkündür. İnsanların daha önce denediği ve olumlu sonuca ulaştığı dualar vardır.

Denenmiş ve Etkili Olmuş 4 Aşk Duası

En etkili aşk duası denenmiş bu 4 duanın hepsini tek tek yapmanızı tavsiye ediyoruz. Siz bu 4 aşk duasını düzenli ve doğru bir şekilde yaptığınız takdirde Allah’ ın izni ile o duanın derinliğini ve enerjisini hissederek amacınıza ulaşmış olacaksınız.

3 Yudum Su İçerek Uygulanacak Dua;

  • İlk aşık etme duasına bakacak olursak, elinize bir bardak su alın ve sessiz bir odaya geçerek orada suyun üzerine Ya Vedud esmasını okuyun, bunları yaptıktan sonra suyun üzerine şunları söyleyin: ‘’Merhameti ve şefkati ile alemleri dolduran ve bu evreni sonsuz kudreti ile yaratan, bize hem bağışları hem de nimetleri ile her seferinde ne kadar çok değer verdiğini gösteren, sevginin yaratıcısı olan Yüce Allah’ ım, sevdiğim insanın aşkını talep etmek senin emrindir ve bütün canlıların kalpleri senin emrine itaat etmek zorundadır. Benim de sevdiğim insan için yapmış olduğum duayı en etkili aşk duası denenmiş ve sonucuna ulaşılmış olan bu duayı benim için de amacına ulaştır ya rabbim.’’ Bu ifadeleri de suyun üzerine okuyun ve suyu 3 yudumda için. İçtiğiniz her yudumda besmele çekmeyi unutmayın. Toplamda 3 besmele çekip suyu bitince ettiğiniz dua da son bulmuş olacaktır ancak bu dua ile yetinmeyi ve bir sonraki duayı de özenle uygulayın.
Okumalısın :  Tesirli Aşk Duaları

Vakıa Suresinin 21. Ayetini Okuyarak Uygulanacak Dua;

  • İkinci aşık etme duası için alimler tarafından söylenen ise Vakıa suresinin 21. ayetinin en etkili aşk duası denenmiş ve sonuçları da alınmış bir uygulama olduğudur. Alimler bize bu yolda rehberlik etmişlerdir. Bu bağlamda sevdiğini kendisine aşık etmek isteyen bir kişi her gece uyumadan önce ve sabah uyandıktan sonra Vakıa suresinin 21. ayetini okumalıdır. Bunları yapan kişinin de istediği kişinin sevgisini ve aşkını elde edebileceği rivayet edilmiştir ve bu dua denenmiş bir duadır. Vakıa suresinin 21. ayetini gece uyumadan önce 7 kez ve sabah uyandıktan sonra da 3 defa okuyan bir kişi niyet ettiği zaman ona âşık olmasını istediği kişinin hayalini kurarak dua ederse amacına ulaşıp aşkın doruklarını yaşayacaktır.

Bir Mum Aracılığı ile Uygulanacak Dua;

  • Bir başka aşık etme duası ise şu şekildedir; kişi eline bir mum alır ve bu mum ile birlikte sessiz bir odaya geçerek mumu yakar. Ardından bu mumun üzerine Ya Vehhab esmasını 21 kez okumalıdır. Sonrasında mumu söndürmeli ve şunları söylemelidir: ‘’İlahi ben nasıl mum söndürdüysem sen de bana yönelmiş olan bütün düşmanlıkları ve kötülükleri söndür ve ben nasıl bu mumu yaktıysam sen de sevdiğim kişinin yüreğine aşk ateşinin kıvılcımlarını saç. Onun kalbini de benim aşkımla doldur ya rabbim.’’ Bu en etkili aşk duası denenmiş ve sonucunda amacına da ulaşılmıştır.

Fatiha Suresi Okunarak Uygulanacak Dua;

  • Son aşk duamızda ise kişi sessiz bir yerde özellikle yatsı namazı için eda ettikten sonra herkesin uyuduğu bir vakti seçip kıbleye yönelmelidir. İçten içe gözlerini sımsıkı kapmalı ve 21 defa Fatiha suresini okumalıdır. Bunların ardından ise şunları söylemesi gerekir: ‘’Bizler için ışık saçıcı ve aydınlatıcı olarak göndermiş olduğun Kur’an-ı Kerim’in geniş surelerinden biri olan Fatiha suresinin hatırı için senden aşkımı talep ediyorum Allah’ ım ve istediğim kişi ile gerçek mutluluğa ulaşmak istiyorum. Eğer benim için de hayırlı ise bu taleplerimi kabul et ya rabbim.’’
Okumalısın :  Aşk Duası Günde Kaç Defa Okunur

Bu dua aynı tarif edildiği gibi 7 gün yapılması sonucunda Allah’ ın da izni ile karşı tarafın kalbi tıpkı bir bal mumu gibi erir ve sizin kalbinize yaklaştırılarak ısındırılır. En etkili aşk duası denenmiş uygulamalarının arasında bu 4 dua pek çok defa denenmiş ve güzel sonuçlara ulaşılmıştır ama bu sonuçlara ulaşmak için samimi ve içten bir şekilde dua etmeniz gerektiğini unutmayın.

En İyi Muhabbet Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Gülllerrr
Gülllerrr
1 yıl önce

arkadaşllarrrrrr hem size asık hem baglansın istiyosanızz baglama duasıyla abirlikte yapınn varyaa mühteşem oluyo suan 6 yıllık ilişkimin resmen ilk senesi gibii zamanlar yaşıyorum mühteşemm SADİYE HOCA KALPP

Sevde
Sevde
1 yıl önce

En etkili en çok etkili olmalı hocadan memnun kaldım bu kadar basit insanların icinden nasl bldum kendime yaptigim en buyuk iyilik

Demet alkan
Demet alkan
1 yıl önce

Selam ben bağlama duasi yaptırdım . 3 aya yakın oldu şuan eski sevgilim döndü bana hemde ben eskisi gibi değilim.
Seviyorum onu eskisi gibi sürekli mesaj atıp aramiyorum . Artık o mesaj atıp ariyo bana çok düştü hoş bi durum kabul ediyorum . Hocam sayesinde oldu beni seviyo biliyorum . Aile baskısı olduğu için napacagini bilemedi . Beni bıraktı ben kabul edemem diyip hocamla görüştüm bağla duasi yaptı oldu sonuçları güzel şuan ara bulmaya calisiyo isteme icin mutluyum ben darısı isteyene