Birini Kendine Aşık Etme

Birini Kendine Asik Etme 300x300 - Birini Kendine Aşık Etme
Birini Kendine Aşık Etme

Platonik olarak aşık olmak insanlar için zorlu zamanları da beraberinde getiren bir durumdur. Aşık olduğunuz kişinin sizinle aynı duyguları paylaşmaması ya da aşkınıza kıymet vermemesi hatta bundan haberdar bile olmaması mümkün olabilir. Bu durumların herhangi birini yaşıyorsanız aşkınızın sizde yarattığı baskı daha da artacaktır.

Ancak her istek ve arzunun gerçekleşmesi için bir çare mümkün olduğundan birini kendine aşık etme konusunda da çeşitli çözüm yolları bulunmaktadır. Bu çözüm yollarından kesin olanını tercih edebilmek için aşık etme sürecinde yardım alabileceğiniz bilgin kişilere ihtiyacınız vardır. Özellikle dua kanalıyla bu isteğinizi gerçekleştirmek istediğinizde kendinize aşık etmenin dua yöntemlerini doğru yollardan ve kişilerden öğrenmeniz önemlidir.

Kendine Aşık Etme

Sevdiğiniz kişiden bir karşılık beklemekten yorulduysanız kendine aşık etme yöntemini kullanarak onun da sizi sevmesini ve size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Aranızda oluşacak olan bağın kuvvetli ve sürekli olabilmesi için bu yöntem eşsiz bir tercihtir. Öyle ki yöntemin kullanılmasının hemen ardından hiç beklemenize gerek kalmadan sevdiğiniz insanın size karşı duygularını belli etmesine şahit olabilirsiniz.

images - Birini Kendine Aşık Etme
Birini Kendine Aşık Etme

İstediğiniz ve arzu ettiğiniz iletişimden belki de çok daha fazlasını sağlamak bu yöntem ile mümkündür. Kendinize aşık etmek istediğiniz kişi tarafından sevilmenin getirdiği mutluluk ve huzura kavuşarak bu yöntemi aynı sıkıntıdan mustarip insanların kullanması için teşvik edebilirsiniz. Kendiniz için sağladığınız huzur ve düzeni başkalarına tavsiye edecek kadar işe yarayan bu yöntemi ayrıntılı araştırarak uygulamanız gerekmektedir.

 

Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

İlişkinizde yolunda gitmeyen bir şeyler sezdiğinizde karşınızdaki insanın size olan bağında bir zayıflık olduğunu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni partnerine duyduğu bağlılıkta azalma olan kişilerin ilişkilerine gereken özeni göstermemesidir. Ancak devam etmesini istediğiniz bir ilişki içinde iseniz ve sevgilinize bağlı bir insansanız onun da size olan ilgisini arttırmak amacıyla sevgiliyi bağlamak için dua yolunu kullanabilirsiniz.

Okumalısın :  Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Bu dua sayesinde size duyduğu sevgi bağı oldukça kuvvetlenen sevgilinizin eskisinden daha ilgili ve çaba gösteren bir tavırla size yaklaştığını görmeniz mümkündür. Hatta ilişkinizin boyutlarını daha ileri seviyelere taşımak için özel bir ihtimam içine girecektir. Çünkü bu duanın bağlama tesiri o denli yoğundur ki sevgilinizin sizin olmadığınız bir hayat düşünmesi imkansız bir hal alacaktır.

 

Aşık Etmek İçin Denenmiş Usul

Aşkın her hali insan için mutluluk kaynağı olabilirken karşılık bulamadığı durumlar mücadele gerektiren savaşlar başlatabilir. Sevdiğiniz insana duyduğunuz aşkın büyüklüğü ve ondan başka bir ihtimal görmemeniz sizi onun sevgisini kazanmak için çeşitli çareler bulmaya itebilir. Aşık etmek için denenmiş usul arayışına girmenize sebep olan bu çaba en nihayetinde olumlu sonuçlanacaktır. Ancak bulduğunuz çözümlerin vaktinize hizmet eden ve tesirli çözümler olması gerekmektedir.

Aksi takdirde zamanın aşındırıcı özelliği bulduğunuz yöntemleri etkisiz kılabilmektedir. Böyle bir riske girmemek adına aşık etmek için uygulayacağınız usullere dair o usuller hakkında bilgi ve tecrübe sahibi kişilerden yardım almanız gerekir. Tecrübesi ve ferasetiyle size yol gösterebilecek nitelikte insanlardan aldığınız bu destek dileğinizi yerine getirebilmeniz için son derece önemlidir.

Ayrıca Soğutma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments