Ayırma Duası Yapılışı

Ayirma Duasi Yapilisi 300x300 - Ayırma Duası Yapılışı
Ayırma Duası Yapılışı

Dualar da büyüler de binlerce yıldan beri insanların uyguluyor olduğu önemli işlemlerdir. Bu işlemler psişik olan işlemler olarak da bilinir. Büyü ve dualarda da ortak amaç kişilerin çok istedikleri bir şeye uygun ritüeller yardımı ile ulaşmaları, isteklerini gerçek kılmalarıdır. Kişiler istedikleri her tür konuda büyü ya da dua yapabilir.

Büyüler cinler ile iletişime geçilerek uygulanan zorlu işlemler olduğu için daha çok günümüzde insanlar dua yöntemlerini tercih eder. Dualar da çok çeşitli haldedir.  Aşk, soğutma, evlilik, şifa, para, iş ve ayrılık konularında insanlar duaları yaparlar. Bu yazı içinde size en çok uygulanan dua türlerinden biri olan ayırma duasını anlatacağız. Özellikle de ayırma duası yapılışı ile ilgili sizlere net ve önemli bilgiler vereceğiz. Bu yazıyı okuduktan sonra ayırma duaları ile ilgili bilmeniz gereken en önemli bilgileri almış olacaksınız ve buna uygun da adımlar atabileceksiniz.

Ayırma Duası Yapmak

Ayırma duası yapılışı konusuna geçmeden önce sizlere bu konuda yani ayırma duası yapmak konusunda çeşitli bilgiler verelim. Öncelikle bu duanın neden yapılıyor olduğunu anlatalım. Bu dua genel olarak herhangi iki insanı birbirinden ayrı düşürmek ilişkilerini bitirmek, birbirinden soğutmak amacı ile yapılır. Bu insan sevilen bir kişi de olabilir, aynı zamanda nefret edilen bir kişi de olabilir.

Ana amaç o insanın ilişkisinin kişi tarafından bitirilmesidir. Bu duayı yapan insanlar daha çok sevdikleri insanların istemedikleri ilişkilerini bitirmek amacı ile yaparlar. Siz de böyle bir amaca ve isteğe sahip iseniz ama tek başınıza gücünüz o insanları birbirinden ayırmaya yetmiyor ise isteğinizin en kısa zamanda gerçek hale gelmesi için bu duayı uygulayabilirsiniz.

Okumalısın :  Birinin Gitmesi İçin Dua

Ayırma Duası Yapımı

Yukarıda size bu duanın genel amacından bahsetmiş olduğumuza göre şimdi ayırma duası yapılışı konusuna geçiş yapalım. Ayırma duası yapılışı hakkında size söyleyebileceklerimiz, verebileceğimiz bilgiler şunlardır: Bu duanın yapılışında sadece tek bir yöntem ve tarif yoktur. Çünkü dua yüzlerce yıl öncesinden günümüze kadar gelmiş olan önemli bir duadır ve yapılışı da aktarımlar sonucu pek çok değişikliğe uğramıştır. Bu yüzden yapılış konusunda birden çok tarif ve yöntem görmeniz çok doğal bir durumdur.

Bu dua yapılır iken önemli olan tek şey duayı eksiksiz ve kusursuz bir şekilde doğru biçimde okumaktır. Dua eksiksiz okunur ise en önemli adım tamamlanmış olur. İkinci önemli adım da uygun ritüelin eksiksiz bir şekilde yapılmasıdır. Bu ritüel genelde ya yakma ile ya da su ile yapılır. Bunun detaylarını bir hocadan öğrenmeniz mümkün haldedir.

Ayırma Duası Yaptırmak

Ayırma duasını uygulama, yapma konusunda en önemli ve hatta tek önemli şey belki de şudur: Duayı yapacak olan kişinin niteliği. Yani kişi inançlı bir insan mı yoksa değil mi? Eğer kişi inançsız ise, imanı kuvvetli değil ise, Allaha iman etmiyor ise kesinlikle dua tutmaz. Bu tarzdaki kişiler duayı yapmak ile uğraşmamalı ve boşuna zaman kaybetmemelidir.

Eğer kişinin inancı yok ise ya da sağlam değil ise ama yine de dua yolu ile isteklerine ulaşmak istiyor ise bir çözüm yolu vardır: Bu yol ayırma duası yaptırmak olarak bilinir. Yani duayı başkasına yaptırmak. Duanın yaptırılacağı kişi de bir hoca ya da medyumdur. Bu insanlar kişiler için özel olarak dua uygulaması yaparlar.

Ayırma İçin Okunan Dua

Ayırma duasını tek başına yapmak isteyen insanlar genelde şu soruyu sorarlar: Ayırma için okunan dua nedir? Bu duanın ne olduğunu bu mecra üzerinden size söylememiz mümkün değildir. Çünkü bu duanın ne olduğunu yalnızca belli başlı özel ve eğitimli olan insanlar bilir. bu insanlar da din adamları, hoca ya da medyum olan insanlardır.

Okumalısın :  Ayırma Duası Belirtileri Nelerdir

Eğer bu konu hakkında güvenilir ve gerçek bir bilgi almak istiyor iseniz bu insanlar ile görüşmeniz en iyisi olur. Sitemizde güncel olarak ayırma duası uygulamakta olan hoca ve medyumların isimlerini ve onlar hakkındaki bilgileri görebilirsiniz. Bu sayede hangi hoca ile görüşebileceğinizi anlayabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde diğer dualar ile ilgili de pek çok önemli bilgi vardır, diğer yazılarımızı okuyup bu bilgileri alabilirsiniz.

Ayırma duası yapılışı yazımızı beğendiyseniz Aileden Soğutma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments