Ayırma Büyüsü

Büyüler milattan önce de yapılmaktaydı ve günümüzde de oldukça etkili bir şekilde ayırma büyüsü yapıldığını görüyoruz. Bu büyülerin genel olarak yapılma sebebi ilişkiler üzerinde oluyor. İşte bu sebeple de en çok karşılaşılan büyü çeşitlerinden bir tanesi de ayırma büyüsü oluyor.

İnsanlar kimi zaman hayatlarının aşklarının başkalarıyla olmasını kabul edemeyip olanların ayrılması için bu tür büyü yollarına başvurabiliyor. Bunların yanı sıra sadece kişilerin canı yansın diye de ayırma büyüsünü tercih eden kişiler olduğunu görüyoruz. Fakat bu büyüler oldukça etkilidir ve Leyla ile Mecnun gibi olan kişileri bile saniyesinde ayırır, ilişkiyi bir daha toparlanmayacak seviyeye dahi getirir.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayirma Buyusu 300x300 - Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü nedir diye soracak olursanız çevresindeki kişilerin ayrılması mümkün dahi değil denilen kişileri bile saniyesinde ayıran en etkili büyülerden bir tanesidir. Bu büyünün etkisinde olan çiftler bir daha bir araya gelmeyecek şekilde ayrılır. Yani bu sebeple de kara büyü sınıfına sokmak da mümkün olacaktır.

Büyüyü insanların kendilerinin yapması mümkün değildir. Çünkü büyüyü yapacak olan kişi belli başlı güçlere sahip olması gerekir. Fakat iyi bir medyum bulursanız ve ona güvenirseniz de yaptıracağınız büyü etkisini gösterecektir. Bozulması da oldukça zor bir büyü çeşidi olduğu için de yaptırmadan önce emin olmalı ve bu büyünün geri dönüşünün neredeyse imkansız olduğunu bilmeniz de oldukça önemlidir.

Ayırma Büyüsü Yorumları

 

Ayırma büyüsü yorumları incelendiği vakit oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Yorumlarda ciddi şekilde evli çiftleri ayırma konusunda başarılı olduğunu söyleyen birçok kişi var. Büyüyü yaptıran birçok kişi büyüyü yaptırmadan önce bu kadar net bir sonuç almayı beklemediğini sonuç karşısında kendilerinin de çok şaşırdığını ifade ediyorlar.

Okumalısın :  Ayırma Büyüsü Neden Yapılır

Yine birçok kişi de çevrelerinde bazı kişilerin bu büyünün etkisinde kaldığını ifade ediyor. Bu sebeple her ne kadar bu kişileri uyarsalar da büyünün etkisinden dolayı kimseyi dinlemediklerini de ifade ediyorlar. Yani yorumlardan çıkacak sonuç bu büyü oldukça güçlü ve etkili bir büyüdür. Bu sebeple bir kez etkisine giren kişi için etkisinden çıkması zordur.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Bu tarz büyü işlerini büyük oranda medyumlar yapmaktadır. Bu sebeple de büyü yaptırmak ya da büyü bozdurmak isteyen kişiler ilk olarak bu işte uzman olan bir medyum bulmalıdır. Bunun için iyi bir arayışa girmek oldukça önemlidir. Yani ilk bulduğunuz medyuma da bu tarz bir büyü yaptırmak riskli bir işlem olacaktır.

Ayırma büyüsü yapan medyumlar doğal olarak büyü için sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri eksiksiz ve net bir şekilde vermeniz oldukça önemlidir. Sadece medyumun istediği bilgileri değil aynı zamanda işe yarayacağını düşündüğünüz bilgileri de vermeli ve böylece büyünün başarılı olması için siz de çaba göstermelisiniz.

Ayırma Büyüsü Etkileri

 

Ayırma büyüsü etkilerini birden değil yavaş yavaş gösterir. Bu büyünün etkisinde olan kişi ya da kişiler öncelikle huzursuz hissetmeye başlarlar. Sonrasında bu huzursuzluğun sebebini merak ederken ilişkileri akıllarına gelir. Büyünün etkisinde olan bir kişi için ilişkisinde hep akla kötü anlar gelecektir. İyi anlar sanki hafızalarından silinmiş gibi olur.

Daha sonrasında belki de daha önce hiçbir şekilde kavga etmeyen çiftler ciddi kavgalar edebilir. Bu kavgalar sonucunda da tamiri mümkün olmayan şeyler yapılır ve kavgalar gittikçe sertleşir. Tüm bunların sonucu da ayrılık olur. Belki de hayatları boyunca ayrılmaları mümkün olmayan kişiler büyü etkisiyle birden ayrılacak ve çevreleri de bu duruma anlam veremeyecektir.

Okumalısın :  Etkili Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır diye araştırmak oldukça yanlıştır. Zaten bu tür büyüyü normal bir kişinin yapması mümkün bile değildir. Kişilerin yapması gereken tek şey iyi bir hoca ya da medyum bulmak olacaktır. İnternette yazan yöntemleri uygulamak boşa zaman kaybı olacaktır çünkü büyü yapmak bu kadar kolay değildir. Eşinin Birlikte Olduğu Dostundan Ayırma Büyüsü konusunda videomuzu izlemek için tıklayınız.

Büyüyü yapacak olan kişinin mistik güçleri yüksek olur, dünya dışı varlıklarla iletişime dahi girebilecek seviyededir. İşte bu tür sebeplerden dolayı da normal bir kişinin internet üzerinden araştırma yaparak büyü yapması mümkün değildir. Yapması gereken tek şey bulduğu medyum ya da hocaya güvenip büyünün tutmasını beklemek olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
a.**
a.**
1 yıl önce

Patronumun bana değişik davranışları oluşmaya başlamıştı. Ben işimi çok seviyorum güzelde para kazanıyorum. İşimden vazgecmeden bu durumu normale ccevirmem gerekiyodu bunu da bi hocaya danışarak yapabilirm diye düşündüm sizce mantıklı mı hocam bu tür konular için ne düşünüyosunuz dönüş yaparsanız sevinirim.