Aşık Etme Büyüsü

Asik Etme Buyusu 300x300 - Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü

Aşk büyülerinin kendine has incelikleri ve kuralları vardır. Büyü yapma konusunda kendini geliştirmemiş ya da herhangi bir tecrübe edinmemiş kişilerin yaptığı büyüler sizi hayal kırıklığına uğratabileceği gibi yanlış teknikler sebebiyle hiç istemediğiniz başka sonuçlara da sebep olabilmektedir. Bu nedenle aşık etme büyüsü yaptıracağınız zaman daha evvel aşk büyüleri konusunda kendini yetiştirmiş ve rüştünü ispatlamış olan kişileri tercih etmenizde fayda vardır.

Bu büyü neticesinde aşık olmasını istediğiniz kişi en kısa sürede aşık olmasını istediğiniz kişiye büyük bir kuvvetle bağlanacak ve onsuz bir yaşam düşünemez hale gelecektir. Öyle kuvvetli bir etki alanı ve çok kısa süren bir tesir zamanına sahip bu büyünün yapıldığı andan itibaren yapılan kişideki değişimleri kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz.

Aşık Etme Duası Denenmiş Usul

Birini sevmenin en riskli tarafı onun kalbinde sizinkine benzer duyguların oluşup oluşmayacağından emin olamamaktır. Eğer herhangi bir müdahale gerekmeden karşıdaki kişi sizi severse o zaman dünyanın en şanslı ve mutlu insanı gibi hissedebilirsiniz. Çünkü aşk insanın hayatını güzelleştiren ve kendini değerli hissetmesini sağlayan bir duygudur.

Ancak bazı durumlarda sevilen kişinin aynı frekansı yakalayamaması ya da kendine duyulan sevgiyi önemsememesi halinde kalbinizdeki duygular hak ettiği değeri göremeyebilir. Böyle bir sorunun insan hayatındaki yıkıcı etkisi zamanla aşka olan inancınızı kaybetmenize bile yol açan yorucu bir süreci başlatabilir. Ancak aşık etme duası denenmiş usul vasıtasıyla hiçbir zorluk çekmeden sevdiğinizin duygularınıza karşılık vermesini sağlayabilirsiniz.

Aşık Olma Duası

images 2 - Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü

Hayatta her zaman birinin bizi sevmesini beklemediğimiz bizim de aşkı tatmak istediğimiz zamanlar olabilir. Belki de karşınıza çıkan ya da sevmeye değer bulduğunuz hatta sizden etkilenen birine karşı çok istemenize rağmen kalbinizde bir sevgi tomurcuğu yeşermemiş olabilir. Ya da bütün bunları siz başkası için sağlarken o bu duyguya tam olarak kendini verememiş olabilir.

Okumalısın :  Çok Etkili Aşık Etme Büyüsü

Böyle durumlarda arafta kalmamak adına kendiniz ya da başkası üzerinde etki etmesi için aşık olma duası aracılığıyla aşka dair tüm engelleri aşmanız mümkündür. Bu engeller ister hayat şartlarının verdiği zorluklardan isterse aranızdaki düşünsel farklılıklardan kaynaklansın; bu duanın yoğun tesiri neticesinde meydana gelen aşk her zorluğu aşacak derecede güçlü bir aşk olacaktır.

Bir Erkeği Kendine Nasıl Bağlarsın Duası

Erkekler için kadınlar kadar kıymetli ve emek vermeye değer bir duygu değilmiş gibi görünse de bu yanlış bir algıdır. Erkekler yalnızca toplumsal bir takım normlar sebebiyle sevgilerini gizli yaşamaya alışmışlardır. Bu sebeple size karşı her zaman açık davranmayabilirler. Ya da bazen gerçekten size karşı herhangi bir şey hissetmediklerinden aranızdaki bağın güçsüz olduğunu hissedebilirsiniz.

Ancak bir erkeği kendine nasıl bağlarsın duası ile sizi yoran ve beklentilerinizin önünde engel olan bu davranış şeklinden hızla kurtulmanız mümkündür. Bu dua sonrasında bağlanmasını istediğiniz erkeğin tüm odak noktası sizden ibaret olacaktır. Beklediğinizden daha güçlü bir sevgi bağı ile ilişkiniz için emek harcadığını ve sizi mutlu etmek için elinden geleni yaptığını fark etmeniz çok kısa sürecektir.

Düşünce Gücüyle Aşık Etme

Düşünce gücünün kapsamı insanoğlunun gizemini keşfetmek için hala uğraştığı boyutlardadır. Alemler arası seyahat etmek için bile sıklıkla kullanılan, hatta çeşitli illüzyonlarda bile insanı şaşkına çeviren düşünce gücünün neleri yapmaya haiz olduğu hala çözülememiştir. Aşk konusunda da hatırı sayılır bir etkiye sahip olan düşünce gücünün doğru kullanımı ile düşünce gücüyle aşık etme işlemi yapmak mümkündür.

Ancak bu işlemin teknikleri konusunda tam ve eksiksiz bilgileri doğru kanallardan edinmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde çok çabalamanıza rağmen başarıya ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Çünkü insanların düşünce dünyaları arasındaki iletişim kapıları son derece karmaşık ve zorlu bir yoldur. Bu yolda size rehberlik edebilecek kişilere bu teknikleri danışmanız oldukça mühimdir.

Okumalısın :  Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Ayrıca Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
aslı
aslı
1 yıl önce

benden nefret eden birine karşı bu büyüyü yaptırsam kesin işe yarar mı hocam ne diyorsunuz?

EMİR
EMİR
1 yıl önce

Aşık Olduğum Kız Beni Sevsin Diye Hocayı Aradım Oda Bana Yardım Etti İki Hafta Olcak Kızda Bana Yanık Olmaya Başladı Bizim İş Baya Ciddiye Biniyor Allah Bu Hocadan Razı Olsun Ben Onu Cok Seviyordum Oda Artık Beni Seviyor