27 Günlük Voodoo Aşk Büyüsü

27 Gunluk Voodoo Ask Buyusu 300x300 - 27 Günlük Voodoo Aşk Büyüsü
27 Günlük Voodoo Aşk Büyüsü

Voodoo büyüsü genel anlamda insanların hayatları dahilinde mutsuz bir hale gelmeleri adına yapılmakta olan aşk büyüsü ritüellerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Kısacası bu büyü ritüeli çeşidi kara büyü olarak adlandırılmakta olan büyü türünün içerisinde yer almaktadır. Voodoo büyüsü ritüeli genel olarak bir eşya kullanımı neticesi sonrasında karşı tarafa iletilmekte olan telkinler sayesinde uygulanmaktadır. Uygulanan bir Voodoo büyüsü ritüelinin ardından söz konusu bu büyü tesirini hızlı bir şekilde göstererek büyü icrasının gerçekleştirilmiş olduğu insanın hayatı dahilinde her zaman için olumsuz durumların meydana gelmesine sebep olmaktadır.

Voodoo büyüsü ritüelinin uygulanması sayesinde hiç sevmediğiniz ya da nefret eder bir halde olduğunuz insanların yaşamları dahilinde her zaman için olumsuz olan olaylar yaşamalarını sağlama şansına sahipsiniz. Bu büyü ritüelinin yapılmasının ardından Voodoo büyüsünün icra edildiği kişiler bedensel ve ruh sağlığı olarak bir çöküşün içerisine gireceklerdir. Bu büyü ritüelinin uygulanmasının bir sonucu olarak insanlar bunalıma girerek kendilerini ölüme dahi sürüklemeye kalkışacaklardır. Voodoo büyüsünün icrasında oyuncak bebek kullanımı söz konusudur.

Voodoo Büyüsünün İcrası Nasıl Yapılır?

Voodoo büyüsünün icrası konusunda mutlaka ama mutlaka işleri dahilinde uzman hale gelmiş olan medyum hocalarına gitmek ve bu büyü ritüellerini onlara uygulatmak gerekmektedir. Voodoo büyüsü ritüelinin etkisinin çok ama çok etkili ve aynı zamanda aşırı tehlikeli olmasından ötürü yanlış bir şekilde gerçekleştirilen Voodoo büyüsü icraları yüzünden çok büyük problemlerin gün yüzüne çıkması olasılığı söz konusu olacaktır. Bununla beraber büyü ritüeline başlamadan evvel bir oyuncak bebek sahibi olarak aynı zamanda büyüyü uygulamak istediğiniz kişinin saç ya da tırnak parçalarına sahip olmanız gerekmektedir.

Okumalısın :  En Güçlü Aşk Büyüsü
indir - 27 Günlük Voodoo Aşk Büyüsü
27 Günlük Voodoo Aşk Büyüsü

Malzemelerin tam olarak temin edilmesinin ardından oyuncak bebeğimizin üzerinde tılsımlı olarak tanımladığımız sözcükler okunacak ve bununla birlikte oyuncak bebeğin üstüne iğne yardımı sayesinde batırma işlemi gerçekleştirilip istediğiniz insanın vücudunda herhangi bir noktaya ömrü boyunca kalıcı olacak bir hastalığın ya da yaranın oluşması beklenecektir. Bu büyü ritüelinin icrasının hemen ardından büyünün etkisi altında kalmış olan taraf hayatı dahilinde her zaman için olumsuz olaylar ile karşılaşacaktır.

Bununla birlikte söz konusu olan büyü maruzu kişinin ruh ve aynı zamanda fiziksel fonksiyonları üzerinde çöküntüler ve rahatsızlıklar meydana gelecek ve kendisini gösterecektir. Aynı zamanda bunun da bir sonucu olarak büyüye maruz kalmış olan kişinin tüm uzuvları zarar görecek ve hayatları boyunca şuursuz bir biçimde yaşayacaklardır.

Voodoo Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Voodoo büyü ritüelinin alanı dahilinde uzman olan bir medyum hocasının yardımı ile gerçekleştirilmesi durumunda bu söz konusu büyü ritüelinin etkileri ve belirtileri çok kısa bir süre içerisinde kendisini göstermeye başlayacaktır. Özellikle de büyüye maruz kalan kişinin hal v hareketlerinde çok büyük sorunların meyana geldiği kolay bir biçimde gözlenebilecek olan bir durumdur.

Voodoo büyüsüne maruz kalmış olan insan yakın çevresine ve aynı zamanda ailesine karşı çok büyük öfke ile yaklaşacak ve onlara karşı aşırı sinirli bir şekilde davranmaya başlayacaktır. Tabi ki bu durumun sonucu da o kimsenin ailesinden ve çevresinden uzaklaşmasını ve tamamen yalnız kalmasını sağlayacaktır. Bu tip durumlar insanı psikolojik olarak buhrana sokabileceği gibi aynı zamanda insanları intihara bile sürükleyebilecek kadar büyük etkileri de gösterebilecektir. Voodoo büyüsü ritüelinin etkisi altında kalmış olan insan rüyaları dahilinde sürekli bir biçimde kabus görecek ve bu nedenden ötürü de hiçbir şekilde uyuyamayarak bütün dengesini bozacaktır.

Okumalısın :  En Kuvvetli Aşk Büyüsü Tarifleri

Ayrıca Beyaz Mumla Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments